Зінченко в основі = перемога Манчестер Сіті

Олександр Зінченко продовжує свою переможну серію в основному складі Манчестер Сіті.

Українець вийшов у стартовому складі чемпіонів Англії на матч 30 туру Прем’єр-Ліги проти Вотфора.

Після першого тайму рахунок у матчі був 0:0, але вже на першій хвилині другої половини гри господарі Етіхад відкрили рахунок. Багато питань до арбітрів, бо якщо Агуеро і не підіграв рукою, то м’яч від нього все одно відскочив до Стерлінга, який перебував у офсайді. Але судді цього не зафіксували. Англієць голкіпера Вотфорда Бена Фостера переграв – 1:0.

Стерлінг став героєм для Манчестер Сіті, адже у перші 15 хвилин другого тайму реактивному півзахисникові вдалося оформити хет-трик. Причому другу гольову атаку Містян з аута розпочав саме Зінченко.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

3:0 на користь манчестерців на 60 хвилині зустрічі.

Вотфорд відповів на 66 хвилині і не обійшлося без помилки українця. Оборонці команди Гвардіоли помилилися з офсайдною пасткою під час виконання стандарту і Трой Діні спокійно скинув на Деулофеу, якого впустив Зінченко – 1:3.

Манчестер Сіті здобув свою 7 перемогу поспіль і принаймні до завтра випереджатиме Ліверпуль на 4 очки.

Читай також: Фанати Манчестер Сіті обрали свого гравця лютого