Зінченко врятував мрію Ман Сіті і Гвардіоли. Містяни виходять до півфіналу Кубка Англії. ВІДЕО

У чвертьфіналі Кубка Англії Манчестер Сіті на виїзді грав з Евертоном

Зінченко зі старту

Олександр Зінченко, який у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з Боруссією М вийшов на заміну у другому таймі, поєдинок з командою Анчелотті розпочав у стартовому складі.

Евертон прекрасно розумів ціну помилки у цій зустрічі, адже матчі Кубка Англії складаються з одного поєдинку. Тому господарі поля з самого початку віддали ініціативу містянами, а самі намагалися надійно зіграти в обороні і знайти свої моменти на контратаках та стандартах. За першу половину зустрічі було лише два удари в площину воріт, по одному з боку обох команд.

Гравці Манчестер Сіті, попри тотальний контроль м’яча у першому таймі (77% проти 23%), не могли пройти захист Евертона. Єдиний удар містян у площину воріт завдав Стерлінг з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер господарів Вірджинія спокійно забрав м’яч до рук.

Підопічні Анчелотті відповіли набагато гострішим моментом. Наприкінці першого тайму Міна дуже небезпечно пробивав головою у дальній кут після подачі з кутового, і, якби не Зінченко, який стояв на дальній стійці і прийняв удар на себе, м’яч міг би залетіти у сітку воріт.

Другий тайм

На 58-й хвилині зустрічі підопічні Хосепа Гвардіоли розіграли чудову комбінацію біля воріт Евертона. Фернандіньйо прорвався до правого флангу і чудово відпасував на Стерлінга, який в дотик пробив точнісінько під стійку. Та Вірджинія у стрибку дотягнувся до м’яча і перевів його на кутовий.

Наступний удар у площину містяни завдали вже на 83-й хвилині. Фоден бив низом з-за меж штрафної зони – голкіпер Евертона забрав м’яч до рук.

Але згодом Ман Сіті зумів таки пробити захист Евертона. Сталося це вже під завісу зустрічі. Де Брюйне пішов в обіграш біля штрафного майданчика, але не втримав рівновагу у боротьбі з двома гравцями Евертона і впав. М’яч відлетів до Ляпорта, який в дотик вистрілив у поперечку (не обійшлося без дотику Вірджинії). Першим на добиванні опинився Гюндоган і ударом головою вразив порожні ворота – 0:1.

Остаточно всі запитання про переможця зустрічі зняв Де Брюйне на останній хвилині основного часу. Родрі вивів бельгійського півзахисника віч-на-віч з голкіпером Евертона і він свою нагоду не змарнував – 0:2.

Тож Манчестер Сіті у непростому для себе поєдинку виходить до півфіналу Кубка Англії. Наступний суперник у турнірі – Саутгемптон – здолав опір Борнмута 3:0. Честер – Шеффілд та Лестер – МЮ виборюватимуть свої путівки у неділю, 21 березня.

Читайте також: Гранди АПЛ можуть почати збирати гроші. ТОП-захисник виставлений на трансфер та Мегаталант, про якого мріють ТОП-клуби Європи, обрав команду, де хоче виступати