Зінченко втримав головну зірку Евертона — Ман Сіті переміг

У двох останніх матчах Манчестер Сіті Олександр Зінченко участі не брав. Але у відповідальному гостьовому матчі з Евертоном випустив у старті саме українця.

Манчестерці з перших хвилин почали демонструвати, хто ж у матчі є фаворитом. Містяни відкрили рахунок вже на 24-й хвилині матчу. Де Брюйне класно навісив з правого флангу на Жезуса, а бразилець в падінні переправив м’яч у сітку воріт Пікфорда — 0:1.

Евертон доволі швидко відігрався. На 33-й хвилині майже ідентичну атаку втілили у забитий м’яч Колман та Калвер-Льюїн. Перший навісив, а другий — замкнув передачу. Провина за цей гол лежить на захисниках Ман Сіті, які скупчилися ледве не у воротарському майданчику та загубили гравців Евертона — 1:1.

У другому таймі підопічні Гвардіоли повністю захопили ігрову ініціативу. Їхній пресинг та численні атаки перетворилися у гол. Де Брюйне заробив небезпечний штрафний біля воріт господарів, а Марез класно пробив у воротарський кут. Удар хороший, але Пікфорд мав рятувати — 1:2.

Після пропущеного м’яча Евертон почав відповідати атакою на атаку. У декількох епізодах фантастичну реакцію демонстрував у воротах Ман Сіті Едерсон. Усі спроби Ірисок відігратися перекреслив своїм голом Стерлінг на 85-й хвилині. Агуеро прострілив з правого флангу, а Стерлінг дуже сильно пробив з меж штрафного майданчика. М’яч влучив у поперечку і від газону вилетів у поле, але суддя дав сигнал, що був гол — 1:3.

Манчестер Сіті продовжує гонитву за Ліверпулем, від якого відстає на 5 очок у турнірній таблиці АПЛ.

У цьому поєдинку Зінченку було важкувато на лівому фланзі, адже він протистояв головній зірці Евертона —Рішарлісону. Бразилець був дуже активним в атаці, тому Зінченку довелося набагато більше працювати на оборону, ніж на атаку. Та це не завадило україцеві отримати хорошу оцінку від авторитетного аналітичного порталу WhoScored — 7.4.