Зінченко з асистом. Ман Сіті розриває Шальке

Манчестер Сіті проти Шальке, Зінченко проти Коноплянки. І обидва в основі — надзвичайно цікавий матч-відповідь 1/8 Ліги Чемпіонів для українських вболівальників.

Господарювати Містяни почали вже з перших хвилин. Сане та Стерлінг показували свою швидкість та організовували небезпечні моменти. Англієць прорвався на своєму фланзі та ідеально викотив під удар Агуеро. Аргентинцеві варто було лише замкнути передачу з 5-ти метрів, але Серхіо виявився нефартовим — м’яч лише чиркнув по стійці і вийшов за лінію поля.

Ігрова перевага Ман Сіті була дуже великою. Здавалося, що гельзенкірхенці й не збиралися відігрувати різницю з першого матчу (3:2 на користь Сіті).

Манчестер Сіті перевів ігрову перевагу у рахунок на 35-й хвилині. Гюндоган елегантно закинув у штрафний майданчик на Бернардо Сілву, а португальця не за правилами зупинив Брума. Агуеро виконав панєнку просто ідеально — 1:0.

За 3 хвилини Кун зробив дубль. Стерлінг прорвав оборону на правому фланзі, віддав п’ятою на Агуеро, який у боротьбі із захисниками таки зміг пробити. Ще й поміж ніг голкіперу — 2:0.

Жахлива трихвилинка Шальке перетворилася на катастрофу 7-ми хвилин. Олександр Зінченко віддав прекрасну розрізну передачу з центра на Сане, а німець вийшов сам на сам і легко переправив м’яч у ворота. Шедевральний пас від українця! Такими тільки залишати захисників ні з чим.

У другому таймі побиття гостей із Німеччини продовжилося.

Сане вирішив позмагатися із колегою по лівому флангу у красі гольових передач. Німець дуже витончено вирізав передачу на Стерлінга, а Рахім в один дотик переправив м’яч у верхній правий від воротаря кут — 4:0.

Далі настала черга Бернарду Сілви. Зінченко віддав у вільну зону на лівому фланзі, Сане пройшов до штрафного майданчика і відпасував у центр, звідки Сілва спокійно пробив по воротах. М’яч від стійки залетів у сітку — 5:0.

Сане не заспокоївся і на 77-й хвилині зробив ще один асист. Тепер вже на Фодена, який вийшов на заміну — 6:0.

Здавалося, куди більше. Але Жезус вирішив побити рекорд результативності Містян у Лізі Чемпіонів. 6:0 для Шахтаря у груповому раунді перетворилися на 7:0 для Шальке вже в 1/8 фіналу. Його удар метрів з лінії штрафного з-під захисника був не дуже сильним, але цього дня усе було проти гельзенкірхенців. Фарманн пропустив м’яч просто під рукою…

Невгамовний Манчестер Сіті проходить до 1/4 Ліги Чемпіонів. Ну а Шальке… Хіба є, про що казати з таким рахунком?