Зінченко знову не вразив. Українець помилився і отримав погану оцінку. ВІДЕО

У 36 турі АПЛ Манчестер Сіті переміг Борнмут з рахунком 2:1. Олександр Зінченко вийшов на заміну у цьому поєдинку.

Гвардіола випустив українця на 77 хвилині матчу замість Менді. Зінченко декілька разів непогано загострював гру, але усі свої намагання перекреслив помилкою в епізоді із пропущеним м’ячем. На 88 хвилині Вілсон втік від Стоунза, паралельним курсом почав робити ривок Брукс, якого Зінченко навіть не намагався наздогнати. Мабуть, українець сподівався, що Брукса закриватиме Отаменді, але центральний захисник Містян сконцентрував свій погляд на м’ячі та не бачив ривок гравця Борнмута, який у підсумку і забив у ворота Манчестер Сіті.

Зінченко не вразив і аналітиків порталів WhoScored та SofaScore. Українець отримав одну з найнижчих оцінок за цей поєдинок — 6.1 від WhoScored і 6.4 від SofaScore.

Скріншот WhoScored Скріншот: SofaScore

Нещодавно фейл Зінченка призвів до диво-гола. ВІДЕО

Нагадаємо, Спортивний арбітражний суд скасував рішення УЄФА про дворічне виключення Манчестер Сіті з єврокубків.