Домашня сторінка Актуально Зірка – Чорноморець. Кропивницьке відродження

Зірка – Чорноморець. Кропивницьке відродження

14 читачів онлайн
0
416

Матч-боротьба за виживання. Голосна вивіска, але по факту все значно сумніше. Млявий матч двох команд, які балансують на межі вильоту із Прем’єр ліги. Чорноморець на враженнях від минулого туру побіг в атаку. Паст здійснив декілька хороших сейвів. У відповідь Зірка провела лише декілька флангових випадків, однак ні навіси, ні прострільні передачі так і не перетворилися на гол.

Значно цікавіше події розгорталися у другій половині матчу. На 64 хвилині Білоног отримав закидання, втік від суперника і технічно відправив м’яч у дальній кут воріт Безрука. За декілька хвилин в меншості залишилися одесити. Романюк отримав другу жовту картку за фол на фланзі. Більшість господарі реалізували ледь не одразу. Білоногу знову асистував Петров. Нападник замахом поклав голкіпера на газон і викотив на порожні Білоногу. 2:0.

Чорноморець не впав обличчям у кропивницьку багнюку і скоротив відставання у рахунку. Дивовижний удар в дотик вдався Чорнію, Паст був безсилий. Зірка здобуває другу перемогу в останніх чотирьох матчах. Гірші справи у Чорноморця. Одесити залишаються на останній сходинці чемпіонату.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Скільки за жуйку Алекса Фергюсона? Це вас здивує

Шматочок із гумки Сера Алекса Фергюсона продали на аукціоні за 390 тисяч фунтів …