Зірка Лейпцига не допоможе клубу в Лізі Чемпіонів

Німецький ресурс BILD повідомляє про проблеми у Лейпцигу

Тімо Вернер може пропустити решту матчів Ліги Чемпіонів цього сезону. Німці вже у чвертьфіналі вперше за свою недовгу історію. За підсумком двоматчевого протистояння в 1/8 вони декласували фіналіста тогорічного розіграшу – Тоттенгем – із загальним рахунком 4:0.

Лондонський Челсі дійшов згоди з Лейпцигом у питанні трансферу гравця за 53 мільйони фунтів стерлінгів (залишилося пройти медобстеження і підписати, власне, угоду). Тож форвард, який цього сезону в єврокубках у 8 поєдинках забив 4 м’ячі і віддів 2 результативні передачі за Лейпциг, хоче приєднатися до своєї нової команди у липні.

А от матчі Ліги Чемпіонів після поновлення турніру, за інформацією Sky Italia, заплановані на 12 серпня (вірогідно, УЄФА оголосить про це офіційно у середу, 17 червня, після засідання Виконавчого Комітету). Саме у середині серпня у стислий 12-денний термін змагання прийме Лісабон. Тож якщо Лейпциг відпустить свою зірку, чвертьфінал і наступні можливі поєдинки у турнірі команда змушена буде грати без Вернера.

Якщо Лейпциг вже у чвертьфіналі, то Челсі туди пробитися буде майже нереально. Лондонці встигли зіграти лише перший матч 1/8, де пропустили від нереально потужної зараз Баварії три сухі м’ячі…

Цього сезону Тімо Вернер забив за Лейпциг 31 м’яч і зробив 13 гольових передач у 42 матчах в усіх турнірах. Раніше ним предметно цікавився Ліверпуль, але Юрген Клопп упіймав облизня.