Однією із головних сенсацій Кубку України став виліт Зірки із Кропивницького. Підопічні Романа Монарьова поступились Таврії 2:3.

Матч команди розпочали дуже жваво. Вже на 20-й хвилині на табло світились дві двійки. При чому Зірка змушена була двічі відігруватись. Після стрімкового гольового спурту на старті команди взяли паузу із забитими м’ячами аж до 110-ї хвилини. У другому екстратаймі господарі забили переможний гол.

Як Таврія вибивала Зірку з Кубка України

Поразка, яка може коштувати надто дорого☠️Після вильоту від Таврії у Кубку України🇺🇦️під тренером Зірки ще більше захитався стілець. У Монарьова було 3 матчі, щоб переконати керівництво продовжити з ним співпрацю. Один вже програний.Детальніше на сайті footballhub.com.ua

Опубліковано FootballHub 21 вересня 2017 р.

За нашою інформацією керівництво кропивничан напередодні матчу минулого туру УПЛ проти Маріуполя поставило ультиматум коучу: Роман Монарьов і його тренерський штаб мають набрати 6 очок у трьох наступних матчах чемпіонату. Перший із трьох поєдинків Зірка вже програла.

Отож, у тренера залишилось два матчі і необхідно набирати максимум очок. А наступні суперники Зірки – Шахтар і Олександрія.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кравець прийде. Кайсеріспор на чемпіонство зазіхне

З Артемом Кравцем у складі Кайсеріспор зможе поборотися за титул чемпіона Туреччини... …