Злочин і кара. Шість вихованців Олімпіка мають отримати довічне

Breaking News! Апеляційний комітет Федерації футболу України прийняв рішення по донецькому Олімпіку у справі договірних матчів (Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка у своєму зверненні зауважив, що це рішення було прийняте 8 листопада 2018 року). FootballHub дізнався ексклюзивні подробиці справи.

Лука Надірадзе

Невелика передісторія. КДК ФФУ дискваліфікував команди Олімпіка U-21 та U-19 від участі у змаганнях сезону 2019/20 за участь у договірних матчах. Далі справа рушила в Апеляційний комітет. Рішення від 8 листопада 2018 року куди суворіше за вердикт КДК.

Шестеро гравців із системи Олімпіка дискваліфіковано ДОВІЧНО! Імена “героїв”: Назар Єдинак (нині – третя ліга Польщі), Вадим Счастливцев (Авангард), Владислав Пісковий, Артем Козлов (ФК Суми), Лука Надірадзе (ФК Суми), Богдан Степаненко (Буковина).

Показовою є історія Луки Надірадзе. Попри гучні підозри зараз він виступає за Суми. У матчі 17 туру Першої ліги Зірка – Суми екс-гравець Олімпіка відзначився неоднозначним автоголом. Надірадзе вийшов на заміну на 27-й хвилині, а на 87-й зробив рахунок 3:2 – звісно, на користь суперника (і це при тому, що Суми в цьому матчі вигравали 2:0). Після прострілу Лука незграбно зрізав м’яч у сітку власних воріт.

Вже в компенсований арбітром час Суми уникнули поразки – 3:3. Але це вже не мало значення.

Цей матч був настільки підозрілим, що на нього навіть звернули увагу в УЄФА. І надіслали у ФФУ свій рапорт, визнавши, що існує велика ймовірність, що це була гра із фіксованим результатом.

Схоже, тепер Надірадзе професійно у футбол більше не гратиме. Ніколи! Чекаємо на публікацію рішення Апеляційного комітету ФФУ…

P.S. Євген Дикий, Виконавчий директор УПЛ ексклюзивно для FootballHub:

– Наразі рішення Апеляційного комітету ще не набуло своєї  чинності. Це трапиться через 21 добу (21 робочий день – прим. FootballHub) з моменту отримання цього рішення. Зараз в Олімпіка є час, щоб його оскаржити. Якщо клуб матиме бажання звертатися до CAS.

Поки рішення не набуло чинності, команди U-21 і U-19 можуть проводити матчі. Наступний тур вони гратимуть. Все за планом.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також