Злякався війни з Росією, а потім поїхав за порєбрік. Диво логіки від ексгравця Чорноморця і Олімпіка

Ексгравець УПЛ дав незрозумілий коментар російському ресурсу.

В інтерв’ю порталу Sports.ru ексгравець Чорноморця і Олімпіка Владіс-Еммерсон Іллой-Айєт розповів про свої “тяжкі часи” в Україні:

Як ти переживав війну в Україні?

Це було страшно. Все трапилося на травневі свята (мова про пожежу у Будинку профспілок в Одесі 2 травня 2014 року). Пам’ятаю, як ми з друзями святкували, їли шашлики недалеко від мами. Раптом телефонують батьки у паніці: “Де ви, що робите?”. Ми навіть не зрозуміли у чому річ, а потім відкрили новинні ресурси і все зрозуміли. Того дня у центрі міста пролунали вибухи, людей вбили. Сестра була у місті на роботі, я дуже переживав і одразу їй зателефонував – вона і інші родичі були в порядку.

Слава Богу, все заспокоїлося, а Одеса – все таке ж прекрасне місто. Правда, багато що зараз добудовують.

У Донецьк із Чорноморцем я жодного разу не приїздив – щоразу заважали травми. А Олімпік просто базувався у Києві. Складність тільки в тому, що всі матчі були на виїзді: домашні поєдинки проводили у Сумах.

Ти чотири роки з початку війни прожив в Україні. З часом ставало все складніше?

Так, я і поїхав саме для того, щоби бути у достатку, а не зводити кінці з кінцями. Як живуть люди при Зеленському, я тільки зараз дізнаюся – давно вдома не був.©

Владіс-Еммерсон Іллой-Айєт поїхав шукати футбольне щастя у Данію. Вайле, що володіє правами на захисника, неодноразово віддавало його в оренду. Найцікавіше, що останнім місцем тимчасової праці бідолашного футболіста був російський Армавір.

Читайте також: Так гроші є чи ні? Співвласник Карпат знову зробив гучну заяву

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також