Злива, але не гольова. МЮ і Арсенал мають дякувати голкіперам

Мабуть, ключовий матч європейського туру відбувся на Олд Траффорд. Манчестер Юнайтед приймав Арсенал. Матч класичної ТОП-4 АПЛ.

Обережний Арсенал

Унаї Емері чітко усвідомлював проблеми Арсенала у гостьових матчах і те, що його команда чимало пропускає цього сезону. Тому обрав на гру схему 4-3-3 із максимально оборонним трикутником в центрі поля: Джака – Торрейра – Гендузі. Арсенал почав дуже обережно. Лондонці не намагалися високо зустрічати суперника, але на своїй половині поля розташовувалися компактно.

МЮ більше володів м’ячем, але підступитись до штрафного майданчика не міг дуже довго. Деніел Джеймс був чи не найактивнішим у господарів. Та перший небезпечний момент матчу виник не після його дій. Андреас Перейра скористався відскоком від Гендузі, змістився у центр і пробив в нижній кут – Лено м’яч дістав. Арсенал відповів двома ударами Пепе. Перший вийшов дуже неточним, а з другим впевнено впорався Де Хеа.

Це все, що команди створили за 40 хвилин, але наприкінці тайму почалося найцікавіше. Арсенал почав вибігати у контратаки, а МЮ натомість теж отримав трохи простору і швидко виходив із захисту, поки суперник не встигав повертатися. Першим під час таких гойдалок міг забити Сака. Молодий вінгер Арсенала отримав передачу на хід від партнера, відтер Магуйра, але його удар відбив Де Хеа. На добиванні іспанець теж встиг зупинити постріл Гендузі.

МЮ відповів миттєво. Рашфорд не встиг завершити контратаку своєї команди ударом, але м’яч підхопив і віддав на Мактомінея. Півзахисник підпрацював собі під праву і потужно пробив з-під Сократіса (жоден із трьох опорників Арсенала не зіграв на перехоплення). З таким ударом шансів впоратися у Лено просто не було – 1:0.

VAR допомагає Канонірам

На старті другого тайму потенційно хороший момент мав Арсенал. Обамеянг змістився праворуч, отримав пас та прострілив до штрафного майданчика. Із глибини підключився Торрейра, але йому удар в дотик не вдався. В наступній ситуації вболівальники МЮ вимагали пенальті. Лінград із правого кута прострілював, м’яч справді влучив у руку Колашинацу, але вже після рикошету від гравця Арсенала. Тому арбітр не відреагував на вимоги фанів.

Емері зробив дуже красномовну заміну: Себальйос вийшов замість Торрейри. І дуже швидко це принесло результат, хоч іспанець участі в епізоді і не брав. Туазебе подарував м’яч Сака перед власним штрафним майданчиком. Бакайо одразу відпасував Обамеянгу, а нападник спокійно переграв Де Хеа. Спершу лайнсмен показав офсайд. Але арбітр переглянув VAR і гол зарахував.

За хвилину Арсенал просто зобов’язаний був забивати вдруге. Сака залишився на самоті у центрі штрафного майданчика, але просто дивом не влучив у площину воріт. Аж на 64-й хвилині про свою присутність нагадав Поль Погба. Француз опинився на підбиранні і з лінії штрафного майданчика Арсенала пробивав на виконання. М’яч зовсім близько від стійки пролетів. Цей момент розбудив МЮ і господарі знову повернули собі ініціативу.

В середині тайму Манчестер заробив одразу декілька кутових поспіль. Один із таких завершився розіграшем і дальнім ударом Магуайра, на який Бернд Лено відповів чудовим сейвом. В останні хвилини матчу МЮ спробував закрити Арсенал на його половині поля. Мактоміней заробив штрафний просто на лінії штрафного майданчика Канонірів. Рашфорд сильно пробив у ближній кут, але Лено знову врятував свою команду.

Перемогти у цій грі жодна із команд так і не змогла. 1:1 – МЮ і Арсенал поділили очки на Олд Траффорд.