Зміна лідера у Першій Лізі. Найцікавіші фішки туру. ВІДЕО

Перша українська Ліга сьогодні – моток нервів, вир пристрастей і казкова інтрига.

18 тур подарував 17 голів у восьми матчах. Шалену виїзну перемогу на 90+ вирвали гравці Волині, що приїхали до Прикарпаття. Господарі зазнали третьої поспіль поразки, хоча по ходу матчу вигравали 1:0. Ще у першому таймі на гол Француза гості відповіли результативним ударом Цюпи, на на 90+1 настала драматична розв’язка. Прикарпаття пішло в атаку і залишило лише двох оборонців прикривати тили. Ось що з цього вийшло:

А оскільки Оболонь-Бровар удома поступився Гірнику-Спорт 0:2 (голи: Білий з пенальті і Батюшин), то Волинь вийшла на перше місце. Принаймні до 20-го листопада, поки свій перенесений матч 11 туру не зіграє Рух. Але матч пивоварів запам’ятався не стільки голами, скільки курйозом. На 53-тій хвилині болбой розхвилювався, що на полі два м’ячі, і вирішив виправити ситуацію:

І нарешті топовий момент туру – непередбачуваний відскок (у прямому сенсі слова) на газоні у Петровому, який поставив ексголкіпера збірної України Богдана Шуста на коліна:

Ця прикрість не вибила команду з гри. Навіть більше – на 90+2 Інгулець зміг оформити важку домашню перемогу над Металургом З – 3:2.