Зміна тренера Карпат на обрії? Десна влаштовує побиття левенят у Львові

У Львові пройшов веселий матч.

Карпати з Десною вирішили потішити вболівальників на стадіоні України результативним футболом. Більш наполегливими були гості! Чернігівці вже на 3 хвилині відкрили рахунок у матчі.  Кузик подав з кутового, м’яч пролетів майже через увесь штрафний майданчик львів’ян до Імерекова – центральний захисник з декількох метрів не схибив – 0:1.

Підопічні Санжара не встигли оговтатися від першого удару, а отримали одразу ще один. Денис Шурман вгледів порушення з боку Мартінса у боротьбі з Кузиком і призначив пенальті у ворота Карпат. Одинадцятиметровий точним ударом у кут реалізував Філіппов – 0:2.

Десна не встигла довго пограти за комфортної переваги, адже вже за 2 хвилини одинадцятиметровий був призначений у їхні ворота. Той самий Мартінс увірвався у штрафний майданчик гостей і впав. Денис Шурман зафіксував поштовх від Огірі, а Назарина пенальті чітко реалізував – 1:2.

До перерви рахунок міг змінитися в обидва боки. Карпати резонно могли претендувати на ще один одинадцятиметровий, але підкат Мостового головний арбітр вважав чистим. Десна ж могла на останніх секундах основного часу першого тайму збільшити перевагу до двох м’ячів зусиллями Філіппова. Нападник класно обігрався з Кузиком, але з близької відстані переграти Кудрика не зумів.

Другий тайм розпочався з епічної обрізки Кльоца, яка ледь не коштувала львів’янам пропущеного м’яча – Філіппов, вийшовши віч-на-віч, переграти голкіпера Левів не зміг.

Приклад реалізації для свого партнера показав Калитвинцев. Півзахисник вдало зорієнтувався у штрафному майданчику суперника, підхопив м’яч після відскоку від Кучера і пробив у дальній кут воріт Карпат – 1:3 на 53 хвилині!

Наступну халепу місцеві вболівальники чекали не довго. Калитвинцев класним пасом вивів Хльобаса віч-на-віч з Кудриком, який викинувся на перехоплення і не встиг – голкіпер львів’ян збив нападника гостей за що заслужено отримав червону картку.

Львів’яни в меншості відповіли досить швидко. На 63 хвилині футбольний шедевр створив Бойчук. Легіонер господарів прекрасно скористався скидкою Мартінса, пробивши ударом через себе точно у кут воріт Литовки – 2:3!

Заспокоїв Рябоконя Хльобас на 74 хвилині. Філіппов вивів Хльобаса сам-на-сам з Артимом, нападник Десни голкіпера обіграв і відправив м’яч у порожні ворота – 2:4!

Могли львів’яни скоротити перевагу до мінімальної але пропустили самі. Деда з декількох метрів не пробив Литовку, а в наступній атаці вже гості майстерно реалізували вихід 3 в 1. Завершував контратаку Калитвинцев після пасу Філіппова – 2:5!

Остаточний рахунок на табло встановив той же Філіппов на 89 хвилині. Дегтярьов п’ятою запустив Філіппова на дуель з Артимом – нападник без проблем переграв воротаря Карпат – 2:6.

Десна з тенісним результатом громить Карпати у Львові. Які будуть наслідки?