Зміни без результату. Динамо не впоралося з володарем Суперкубка Іспанії. ВІДЕО

Динамо провело заключний контрольний матч на другому тренувальному зборі у Швейцарії

Суперником киян став володар Суперкубка Іспанії Атлетик із Більбао.

Вже вдруге (як і у попередньому поєдинку з Етуалем) у стартовому складі Динамо на вістрі атаки вийшов номінальний вінгер Беньямін Вербич.

Перший тайм

Зі старту – мінімум небезпечних моментів та велика кількість боротьби. Згадати можна хіба що удар метрів із 20-ти Беренгера — після рикошету м’яч влучив у стійку. Динамівці попереду майже нічого не створили. Навіть важко записати до активу удар спиною (!) Вербича після подачі з лівого флангу — вище воріт.

Іспанці набагато краще пресингували: не завжди дуже високо, але вчасно накривали своїх опонентів у центральній зоні. Підопічні Луческу також нерідко використовували високий пресинг, але гравці Атлетика дуже вміло його долали. Закономірний підсумок першого тайму — відсутність забитих м’ячів.

Другий тайм

По перерві Мірча Луческу випустив вже зовсім інших футболістів. Зокрема, варто відзначити появу на вістрі атаки нападника Іллі Шкуріна, який забив уже 3 м’ячі на цьому зборі.

Якщо порівнювати фланги півзахисту, то набагато активнішим у киян був Жерсон Родрігес на лівій бровці. Люксембуржець непогано відкривався, шукав м’яч та на дриблінгу намагався загострювати. Антюх робив менше забігань, змістивши акцент на оборонну роботу.

Команди фактично грали без воріт до 77-ї хвилини. Гравцям Атлетика вдалося організувати швидку контратаку лівим флангом. Унаї Лопес красиво шведою переправив м’яч у штрафний майданчик, де Інакі Вільямсу дав пробити Віталій Миколенко — 0:1.

І одразу Мірча Луческу відреагував на це заміною. Замість Шкуріна вийшов Кулач. Однак, усі намагання киян зрівняти рахунок завершилися нічим. 0:1 — Динамо поступилося Атлетику Більбао.