Знає Шахтар зсередини. Капітан Динамо дав оцінку минулому сезону і сказав про Луческу

Судив за фактами. Вийшло досить позитивно…

Сергій Сидорчук в інтерв’ю офіційному сайту Динамо дав свою оцінку сезону, що минув, поділився емоціями і очікуваннями після призначення Мірчі Луческу:

Минулий сезон для Динамо вийшов неоднозначним: з одного боку команда виграла Суперкубок і Кубок, але з іншого – гра і прогрес потребують вдосконалення. Які підсумки можете підбити?

Якщо відкинути емоції і судити лише за фактами, ми дійсно завоювали два трофеї і посіли те місце, яке дозволяє брати участь у кваліфікації Ліги Чемпіонів. А що стосується нашої гри, хотілося б, щоб кожен із нас виявляв себе краще. Оцінюючи минулий сезон, можу сказати, що завдання, які були поставлені не на початку сезону, а під час карантину, були виконані.

Фото ФК Динамо Київ Як відреагували на зміну тренерського штабу команди? Як сприйняли новину про прихід Мірчі Луческу?

Усе сталося досить швидко, я ще не встиг усвідомити те, що пішов попередній наставник, а вже призначили нового тренера. Я не та людина, яка дає оцінку, а всього лише футболіст. Не у нашій компетенції обговорювати рішення керівництва, наше завдання виходити на поле і грати у футбол.

Чого очікуєте від наступного сезону в плані результату, чи вийде він кращим, ніж попередній?

Не можу загадувати наперед, але, звичайно, хочеться, щоб він був успішнішим, щоб ми виграли як мінімум, на один трофей більше. Якщо до Суперкубку і Кубку України вийде додати чемпіонство, буде здорово. У Києві вже давно не було золота чемпіонату, тому, якщо вдасться його завоювати, я буду дуже задоволений.

Луческу досяг великих успіхів з Шахтарем, як вважаєте, чи зможе він принести користь Динамо? При ньому футболісти покажуть свій максимум?

Те, що Мірча Луческу відомий і титулований тренер у Європі – це факт. Думаю, у спортивному плані ми будемо більше перемагати, рости і прогресувати.

Те, що тренер принципового суперника тепер тренуватиме Динамо – неординарна подія. На ваш погляд, чи зможуть його прийняти уболівальники і журналісти?

Згоден, що подія неординарна. Думаю, кожен сприйме її по-своєму. В емоційному плані ця новина, безумовно, створила інформаційний бум і одразу викликала багато суперечок і думок, у тому числі й негативних. Але це були емоції, перш за все пов’язані з одним із попередніх місць роботи тренера.

Зараз, коли вже минуло кілька днів, якщо прибрати емоції і залишити спортивну складову, впевнений, Динамо тільки виграє від цього призначення. Луческу дійсно дуже довго працював у Шахтарі, і хто краще за нього знає нашого головного та принципового конкурента зсередини? Тож цей факт тільки на руку Динамо, в цьому кроці є серйозні плюси.

Читайте також: Вчасно втік із Карпат і виграв Кубок! Ще один українець здобув трофей у Європі і Аталанта несподівано спотикається. Малиновський не забив пенальті Мілану

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також