Знову 1:5 для Олександрії. Десна втретє за сезон обігрує команду Шарана

В рамках 26 туру УПЛ чернігівська Десна обіграла на виїзді Олександрію, ще більше відрізавши її від прямої путівки в єврокубки.

Наставник господарів Володимир Шаран у порівнянні з матчем проти Динамо (1:5) здійснив три зміни у стартовому складі. Матч із Десною через вилучення у минулому турі пропускав Каспарс Дубра, тому його місце у центрі оборони зайняв Владислав Бабогло. Також варто відзначити появу на місці правого захисника Артема Гордієнка.

Десна вийшла на поєдинок з двома форвардами – компанію Філіппову склав Будківський. А капітан команди Денис Фаворов, на відміну від минулих матчів, зайняв місце у центрі поля.

Зі старту саме гості заволоділи перевагою

Атаки Сіверців мали не тільки регулярний характер, а й були гостриішми. На 30-й хвилині Олександру Філіпову вдалося виконати неймовірний обвідний удар з середньої дистанції – 0:1.

У команді господарів виділявся Максим Третьяков, від якого йшла найбільша загроза воротам Євгена Паста. Але вінгеру Олександрії та його партнерам бракувало ефективності. Гол у роздягальню оформив Владислав Калитвинцев бездоганним ударом зі штрафного – 0:2.

Спроба камбеку

Одразу після виходу команд на другий тайм у господарів з’явилася надія – Максим Третьяков чудово відгукнувся на передачу Василя Грицука з правого флангу та сильним ударом у лівий кут скоротив відставання – 1:2.

Але Десна була в ударі. Навіть у буквальному значенні слова. Юхим Конопля виконав чудову подачу з флангу, а Андрій Гітченко головою вколотив м’яч у сітку воріт Юрія Паньківа – 1:3. За три хвилини команда господарів взагалі втратила усі надії на здобуття навіть одного залікового балу. Команду підвів Владислав Бабогло, котрий отримав другу жовту картку.

На 80-й хвилині гості заробили право на пробиття пенальті, реалізовувати яке взявся головний бомбардир команди Олександр Філіппов – 1:4. Фінальний результат на табло зафіксував Андрій Тотовицький, що вдало реалізував вихід один на один після ідеальної передачі Сергія Старенького – 1:5. У другому поспіль матчі третій голкіпер збірної України Юрій Паньків виймає з сітки пів десятка м’ячів…

Олександрія знову має відставання від четвертого місця у шість очків, а чернігівська Десна знову третя, адже наразі має однакову кількість очок із Зорею, але має кращі додаткові показники.