Знову без Ліги Чемпіонів. Динамо не перемагає Брюгге

Київське Динамо провело свій ключовий матч на старті сезону. Після поразки у першому поєдинку кваліфікації Ліги Чемпіонів 0:1 від Брюгге, команді Олександра Хацкевича не залишалося нічого, окрім як перемагати вдома з різницею у два м’ячі.

Олександр Хацкевич зробив зміни у складі в порівнянні із першим матчем проти Брюгге. Поза основою залишилися Сидорчук, Караваєв, Гармаш і Бєсєдін. Більш атакувальний трикутник у центрі поля вийшов у Динамо: Буяльський, Шепелєв, Андрієвський. Із перших хвилин зіграв і лідер команди Віктор Циганков. Якщо не зважати на закриті через покарання УЄФА сектори Олімпійського, то матч проти Брюгге зібрав аншлаг.

Динамо почало зустріч на позитивній ноті. Потрібна агресія, високий командний пресинг і максимальна зарядженість – те, що точно подобалося вболівальникам на трибунах. Перша ж справді небезпечна атака Динамо завершилась забитим м’ячем. Бурда відібрав м’яч у центрі поля і через Буяльського розігнав атаку киян. Через декілька передач м’яч довели до Вербича, той підключив Миколенка. Віталій виконав простріл на одинадцять метрів, а там від захисників відклеївся Буяльський і пробив повз Міньйоле – 1:0.

Натхненні швидким забитим м’ячем динамівці продовжували вести гру. Хороший шанс забити втратив Вербич. Беньямін обігрався із Шепелєвим, хитнув захисника, але пробив повз ворота. Активним під час пресингу був і Жерсон Родрігес, але новачку Динамо бракувало зіграності з партнерами. Брюгге прокинувся лише в середині тайму. Перша спроба від Ванакена була неточною. А ось далі на Динамо чекали проблеми.

Вормер подав кутовий, а Бурда далеко відпустив Делі і той відправив м’яч у ворота – 1:1. Гол додав Брюгге впевненості і гості перевели хід гри на половину поля Динамо. Практично одразу від другого пропущеного м’яча свою команду врятував Бойко. Денис потягнув потужний удар Тау. Ближче до кінця тайму складалося враження, що гравцям Динамо вкрай необхідна перерва, аби перевести подих.

Перерва пішла на користь киянам. Принаймні початок другого тайму команді Хацкевича вдався. Шепелєв опинився на лінії штрафного майданчика, хитнув Делі і потужно пробив. Удар півзахисника Динамо відбив Міньйоле. Із виходом Де Пени Циганков перейшов грати на позицію десятки. І саме це допомогло створити гольову атаку. Циганков підключив Вербича. Удар словенця прийшовся у стійку, але на добиванні першим був Шепелєв – 2:1.

Гол заспокоїв обидві команди. Динамо не надто форсувало події, оскільки ще було чимало часу попереду і не пропустити більше – теж важливо. Ну, а Брюгге мало перевагу завдяки забитому м’ячу на виїзді, тому бельгійців усе влаштовувало. На 67-й хвилині перший шанс отримав Окереке. Пройшло закидання до штрафного майданчика від Вормера, але нападник другим дотиком пробив неточно.

За 22 хвилини до кінця матчу рятувати Динамо вийшов Артем Бєсєдін. Невдовзі нападник вступив у гру. Після розіграшу кутового Бєсєдін зачепився за м’яч, але його простріл заблокували. М’яч підхопив Бурда і стріляв на силу із меж штрафного майданчика, однак після рикошету м’яч вилетів за лицеву лінію поля. В наступній атаці Динамо близьким до гола був Жерсон. Він отримав пас від Бєсєдіна, вийшов на ударну позиці, пробив, але все це із положення поза грою.

Вже в заключні 10 хвилин Микита Бурда збив Діатту і отримав другу жовту картку. Але попри це третьою заміною Олександра Хацкевича став вихід Соля замість Шепелєва. І вже за хвилину склади стали рівними. Персі Тау влетів у Дениса Бойка і теж отримав друге попередження.

Скажений момент не використали Соль і Бєсєдін. Обидва гравці Динамо пролетіли повз м’яч. А ось Брюгге свій шанс використав. Опенда відчепив Кадара, викотив на Вормера, а той покотив м’яч в кут – 2:2. Але вже у компенсований час Динамо забило втретє. Соль пробив після подачі із кутового, а Мехеле зрізав м’яч у власні ворота. Усі гравці Динамо понеслися вперед і… пропустили знову. Де Пена подарував м’яч суперникам і Опенда спокійно розстріляв Бойка – 3:3.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 3:3, яка означає, що Динамо гратиме у групі Ліги Європи.