Знову герой! Роман Зозуля забиває – Альбасете перемагає

Альбасете Романа Зозулі на виїзді зіграв проти команди-відкриття у Сегунді. Фуенлабрада – найскромніша команда ліги. Трансферна вартість усієї команди складає лише 7,6 мільйона євро, що навіть менше ніж вартість новачка УПЛ Дніпра-1 (8,9 млн.). Однак це не заважало Фуенлабраді після 11-ти турів йти на другій позиції.

Роман Зозуля з’явився у стартовому складі Альбасете. Команда українця після не надто вдалого початку сезону почала набирати очки. Та перший тайм матчу проти Фуенлабради вийшов не надто яскравим. Лише один удар в площину воріт на дві команди. Дещо більше переваги було у Альбасете. Гості краще контролювали м’яч та ніяк не могли знайти гарної нагоди для завершення атаки.

Ситуація змінилась після перерви. Активніше почали грати обидві команди. Та в першу чергу відзначаємо дії футболістів Альбасете. Не минуло і десяти хвилин другого тайму, як команда Зозулі забила. Роман на дальній стійці вів боротьбу із захисником за навіс. М’яч українець не дістав, однак той відскочив до Педро, який пробив повз голкіпера. Але лайнсмен зафіксував офсайд у Романа Зозулі. Хоч українець в м’яч не зіграв, проте заважав захиснику, тому це був активний офсайд.

Та довго гості не засмучувались. Вже на 60-й хвилині Альбасете все таки забив легітимний м’яч. Фустер опинився із м’ячем на лінії штрафного майданчика і подав на українця. Зозуля потужним ударом головою із 11-ти метрів пробив у нижній кут – 1:0.

Після пропущеного голу господарі мали б активізуватись. Але один із найгостріших моментів – штрафний удар на 75-й хвилині, який завершився ударом вище воріт. Лише у компенсований час гравці Фуенлабради вдались до навали на ворота Альбасете.

Команда Романа Зозулі вистояла і здобула мінімальну гостьову перемогу, а українець забив свій другий м’яч у сезоні.