Знову коронавірус! Ще одна команда УПЛ пішла на самоізоляцію через COVID-19

Тренерський штаб та персонал терміново пройдуть тестування

Футбольний клуб Олександрія отримав результати тестування своїх гравців на виявлення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє прес-служба клубу.

View this post on Instagram

Вірус не оминув ФК “Олександрія” Щойно медична служба ФК “Олександрія” отримала результати ПЛР-тестів на COVID-19, які гравці здали після матчу з “Олімпіком”. На жаль, тести декількох футболістів виявилися позитивними. Наразі ФК «Олександрія» вживає усіх необхідних заходів. Команда в повному складі пішла на самоізоляцію. Тренери та співробітники клубу в екстреному порядку пройдуть додаткове тестування, після чого будуть визначені подальші дії.

A post shared by FC Olexandriya Official (@fcolexandriya) on Oct 6, 2020 at 3:33am PDT

Декілька гравців мають позитивні результати. Точна кількість заражених в стані олександрійців не уточнюється, проте команда у повному складі пішла на самоізоляцію.

Відзначається, що тренерський штаб і персонал Олександрії терміново пройдуть додаткове тестування, за підсумками якого у клубі вирішать, як діяти надалі.

Фото ФК Олександрія

Справжня епідемія накрила збірну України. Тренерський штаб не зможе розраховувати на гравців Шахтаря через інфекцію у двох гравців, а також у розпорядженні Андрія Шевченка залишився лише один воротар.

Читайте також: Вимушені зміни у збірній. Шевченко довикликав українця-легіонера

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також