Знову мутна справа. Нові Карпати не можуть передати стару емблему фанатам

Гучний піар-хід пролетів зі свистом.

Нещодавно Олег Смалійчук урочисто передав стару емблему Карпат вболівальникам львів’ян, про що львів’яни відзвітували у своїх соцмережах.

View this post on Instagram

«Карпати» передають герб фанатам і презентують новий логотип ⠀ У найближчому майбутньому на ФК «Карпати» чекають кардинальні зміни. Тому клуб вирішив провести ребрендинг. Відтепер у ФК «Карпати» буде новий логотип. ⠀ Але легендарний герб «Карпат» не зникає. Це головний символ клубу, його історії та досягнень. Тому «Карпати» вирішили передати його тим, хто найбільше заслуговує ним володіти. Громадська організація «Ультрас Карпати», що об’єднує активних вболівальників «зелено-білих», відтепер є повноправним власником прав на клубний герб. ⠀ Передача прав на емблему відбулась на символічній локації – 16-му, фанатському секторі стадіону «Україна». Одразу після оформлення усіх необхідних документів за участю юристів обох сторін співвласник «Карпат» Олег Смалійчук передав символічний герб одному з засновників ГО «Ультрас Карпати» Михайлові Мірці. ⠀ «Я переконаний, що далі ми всі будемо плисти в одному човні, маючи одне спільне бачення, одну стратегію і одну мету, – зазначив Олег Смалійчук. – Разом з вами, справжніми фанатами, які завжди носитимуть герб на серці і ніколи не «перевзуються», разом з вашою довірою і підтримкою, ми зробимо сильний клуб, яким будемо пишатися». ⠀ «Вже кілька років ми вели активні перемовини з керівництвом про те, щоб герб закріпити за тими, хто його справді цінує, але досягнути належного результату досі не вдавалось, – розповів Михайло Мірка. – Сьогодні ми змогли знайти точки дотику з новим керівництвом клубу в близьких нам площинах цінностей. Не вдаючись до поспішних авансів, все ж вважаємо це одним з найбільш стратегічно правильних рішень, яке відкриває нову сторінку в новітній історії великого клубу «Карпати». ⠀ Ще один відомий фанат Олесь «Сігал» додав: «В епоху тотальної комерціалізації футболу і водночас в життєво складний для нашого клубу час, нам – фанатам «Карпат» – лише ціною спільних зусиль та прагнення до вищої мети, зрештою, вдалось вибороти для себе найважливіше. І таким чином вберегти те, без чого жоден з нас не уявляє свого життя, від майбутніх можливих ризиків, ганьби або взагалі зникнення. Ми продовжимо й надалі леліяти герб рідного клубу та готові брати на себе відповідальність за його гідність та безпеку». #fckl

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Aug 5, 2020 at 12:11am PDT

Невідомо, які саме документи оформлювали представники заходу, але в базі даних державного підприємства Українського інституту інтелектуальної власності герб футбольного клубу Карпати Львів (начебто переданий у власність створеної 31 липня 2020 року громадської організації Ультрас Карпати) надалі, починаючи з 10 квітня 2013 року і по 5 березня 2022 року, залишається власністю ТОВ Народна команда Футбольний клуб Карпати. Точніше, навіть два герби – з різними класифікаціями на використання товарів і послуг, повідомляє Главком:

Герб 1 Герб 2

Скоріше за все, акція була суто рекламною. Якщо свідоцтво на право володіння гербом знаходиться у власності декількох осіб, то всі дії, пов’язані із видачею дозволу на використання інтелектуальної власності, визначаються особливостями угоди між ними. Право підпису ліцензійного договору або договору про передачу виключних прав на герб може надаватися одній особі, про що має свідчити також відповідна довіреність, якої, мабуть, у Смалійчука немає.

Читайте також: Серія А? Супряга визначився із майбутнім у Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також