Знову розгром. Динамо знищує команду, яка грала в Лізі Європи. ВІДЕО

Кияни зіграли з серйозним суперником – Лудогорцем.

У першому контрольному поєдинку на другому тренувальному зборі Мірча Луческу кинув у бій гравців, які через коронавірус були відсутні на першому етапі підготовки команди. Ілля Забарний та Олександр Караваєв вийшли зі старту:

Динамо не збиралося віддавати ініціативу Лудогорцю (як це, наприклад, було в недавньому матчі з Буде-Глімт). І це швидко принесло результат. На 15 хвилині Мануель Шоу збив Беньяміна Вербича на лінії штрафного майданчика Лудогорця. Арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку, показавши при цьому гравцеві болгарського колективу жовту картку. Для півзахисника болгарської команди це попередження стало другим, тому він достроково завершив гру – його замінили за домовленістю команд. Пенальті впевнено реалізував Денис Гармаш – 1:0!

Чемпіони Болгарії спробували відповісти дальній ударом Ріка, але м'яч після рикошету від гравця киян поцілив у поперечку воріт Бущана.

Підопічні Луческу не збиралися втрачати свою перевагу. На 38 хвилині розіграш кутового динаівцями завершився прострілом Вербича на Вітіньйо, якому залишалося з метра закотити м'яч за лінію воріт Лудогорця – 2:0!

Другий тайм вже оновлений склад Динамо розпочав ударно. На 47 хвилині класний розіграш у штрафному майданчику болгарського клубу влучним ударом завершив Микола Шапаренко – 3:0.

Класний м'яч киян не був вершиною їхньої майстерності цього вечора. На 74 хвилині гравці українського клубу організували ще один хороший гол. Буяльский у штрафному майданчику Лудогорця знайшов Циганкова, а той скинув під удар Шкуріну. Білоруський форвард на прийомі прибрав захисника і пробив точно у кут воріт суперника – 4:0.

На 78 хвилині один гол болгари відіграли. Вівчаренко віддав невдалу передачу на Яцика, який програв позицію Десподову і сфолив – пенальті. Постраждалий з позначки переграв Бойка – 4:1

Динамо довело матч до впевненої перемоги і на позитивній ноті розпочало другий етап своєї підготовки.