Домашня сторінка Актуально Знову розгром. Італія знищує Швейцарію і виходить до плей-оф!

Знову розгром. Італія знищує Швейцарію і виходить до плей-оф!

27 читачів онлайн
0
4,142

Збірна Італії після легкої перемоги на Туреччиною у другому турі групового етапу Євро-2020 мала здолати опір кабінетних чемпіонів – збірної Швейцарії

Для Скуадри Адзурри перший тайм римського поєдинку перетворився на емоційні гойдалки

Неприємні миттєвості змінювалися хорошими. Стартова активність швейцарців не могла тішити вболівальників господарів, але вже на 10 хвилині Іммобіле і Ко показали “хто у домі хазяїн”. Спінаццола на фланзі прокинув Ельведі і навісив точно на голову нападнику Лаціо – удар вище воріт.

Італійці увімкнулися і притисли гостей до власних воріт і ця активність закінчилася забитим К’єлліні м’ячем на 19 хвилині (оборонець виграв боротьбу в опонента і з декількох метрів розстріляв ворота Зоммера). Російський арбітр Сергій Карасьов після підказки відеоасистента гол захисника скасував через гру рукою.

Для К’єлліні цей епізод став не останнім неприємним у цій зустрічі. За 5 хвилин капітан збірної Італії через травму попросив заміну і на поле вийшов Ачербі.

Баланс поганого і хорошого на 26 хвилині відновив півзахисник господарів Мануель Локателлі. Берарді прискорився на фланзі, обіграв Родрігеса і прострілив точно на ногу своєму партнеру, який із декількох метрів не схибив – 1:0!

Ще до перерви міг збільшити перевагу італійців Спінаццола, але свій вихід віч-на-віч із Зоммером захисник змарнував.

Після перерви швейцарці одразу увімкнули свою швидкість і нарвалися на відповідь майстрів контргри.

На 51 хвилині Барелла відпасував на Локателлі, а той без роздумів з 16 метрів пробив у кут воріт гостей – 2:0!

Іммобіле пробачив збірну Швейцарії на 73 хвилині. Італійський бомбардир скористався помилкою у грі при обороні від Ельведі, вийшов під кутом на ворота Зоммера і пробив – м’яч пройшов повз дальню стійку воріт гостей.

За дві хвилини нападник Лаціо в аналогічному епізоді пробив з лівої, але з тим же успіхом – промах. К’єза, який розганяв і підтримував атаку, засмутився через ігнорування партнера по нападу, адже той міг віддати передачу на вінгера Ювентуса.

Виправився Іммобіле на 89 хвилині. Форвард господарів наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і не прогадав – Зоммер не зумів відбити м’яч, який влетів у кут – 3:0!

Італія легко перемагає і гарантує собі місце в 1/8 фіналу!