Знову сором. Гол Мудрика в стилі Мессі не врятував Україну від ганьби. ВІДЕО

Підопічні Ротаня розсипалися у матчі зі Словаччиною

Молодіжна збірна України безславно завершила виступи на Antalya Cup 2021. Підопічні Руслана Ротаня феєрично втратили перемогу над Словаччиною, поступившись з рахунком 2:3.

Всі голи команди забили після перерви і почалося все для українців дуже вдало. На 48 хвилині Мудрик накрутив трьох опонетів і відправив м’яч під поперечку воріт Річарда Лудхи – 1:0.

Пройшло ще 7 хвилин і вже В’юнник після навісу від Сича своїм ударом засмутив словаків – 2:0.

Комфортна перевага мала допомогти команді Ротаня все ж здобути першу перемогу на турнірі, але у грі розпочалося справжнє пекло. На 63 хвилині Капалик вдало зіграв на добиванні після сейву Зновенка (воротар, можливо, відбив не надто вдало, але й оборонці взагалі не підстрахували) – 1:2.

Хаосом в обороні українців номінальні гості скористалися ще двічі. На 70 хвилині словаки відзначилися після подачі з кутового (кіпер пустив у ближній кут), а на 83 хвилині удар футболіста суперників втретє у цьому матчі поставив українську молодь на коліна – 2:3.

Болгарія, Узбекистан і Словаччина виявилися для команди Руслана Ротаня надто складними суперниками, тому перемог на цьому турнірі українці так і не побачили.