Знову судді і скандал. Минай шокує СК Дніпро-1 у матчі дивних рішень

Після паузи на матчі збірних СК Дніпро-1 завітав в Ужгород, де зустрівся з Минаєм Василя Кобіна.

Підопічні Ігоря Йовічевича (функції якого у цьому матчі виконував Андрій Ханас) з перших хвилин цікавіше виглядали в атаці, але після першого тайму виявити сильнішого не вдалося. Обидва колективи забили з пенальті. Спочатку Хобленко реалізував одинадцятиметровий за фол Лопирьонка проти Ігнатенка, а вже у компенсований до першої половини час за фол Сватка проти Книша пенальті впевнено виконав Нурієв – 1:1.

Другий тайм розпочався із супершансу господарів. Пиняшко отримав м’яч у штрафному майданчику дніпрян, впав, а потім швидко підвівся і відпасував під удар Ткачуку – Сарнавський дивом зреагував і ногою відбив м’яч.

Активну гру від Миная загальмувала травма голкіпера закарпатців. Воротар господарів у ігровому епізоді отримав неприємний удар від власного гравця – Поповича на ношах одразу понесли до швидкої.

У гостей найпомітнішою фігурою першої половини другого тайму був Богдан Сарнавський. Голкіпер СК Дніпро-1 врятував свою команду після класної контратаки Миная, яку ударом із близької відстані завершував Книш.

Той же Книш класно пробивав з-за меж штрафного майданчика дніпрян (чергове вітання Тейлору, який цей матч в обороні провалив), але Сарнавський у неймовірному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Ситуація для гостей погіршилася на 67 хвилині. Ігор Пасхал розцінив рух головою Хобленка в бік Книша і тетральне падіння гравця Миная у пряму червону для нападника дніпрян. Цікаво, що перед цим Хобленко зіграв рукою і міг спокійно отримати дві жовті картки, але арбітр піддався якійсь свої особливій логіці (хоч на матчі і працювала система ВАР) і виписав ексгравцю Динамо та Чорноморця червону картку.

Фото СК Дніпро-1

Чисельну перевагу підопічні Кобіна реалізували на 79 хвилині. Пиняшко отримав пас від партнера в штрафному майданчику гостей, хитнув суперника і пробив у дальній кут – м’яч від стійки влетів у сітку воріт Сарнавського – 2:1.

Майже одразу Коркішко неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика минайців міг рахунок зрівняти, але за закарпатський клуб вдало зіграв Антон Каніболоцький – сейв голкіпера господарів.

Добив гостей той же Нурієв, який, скориставшись вдалим відскоком від суперника, пробив у кут воріт команди з Дніпра – 3:1.

У компенсований до другого тайму час Пасхал призначив у ворота Миная пенальті за порушення Саківа проти Піхальонка. Дивно, що арбітр Пасхал ще дивився відеоповтор, адже момент з усіх ракурсів виглядав однозначним, тому підказку у перегляді епізоду складно зрозуміти. З одинадцятиметрової позначки Коркішко пробив влучно – 3:2!

Минай здобуває свою другу перемогу в УПЛ, показавши дуже непоганий футбол у другому таймі. Дніпро-1 після цього матчу буде мати претензії до арбітрів зустрічі за епізод із вилученням Хобленка.