Знову вистрілив дублем! Форвард Зорі розриває в оренді. ВІДЕО

Дубль у другому матчі поспіль.

Нападник Зорі Шахаб Захеді, який до кінця сезону виступатиме в оренді за Академію Пушкаша, допоміг угорський команді здобути перемогу в чемпіонаті. Іранець відзначився дублем у матчі з Мезекевешдом.

Спочатку на 44-й хвилині нападник злету вдало замкнув подачу від партнера по команді, вколотивши м'яч у кут воріт. Після цього рахунок у зустрічі став 2:1 на користь Академії Пушкаша.

А же на початку другого тайму, на 49-й хвилині, Шахаб забив удруге. Форвард скористався помилкою гравців суперника, вийшов віч-на-віч із голкіпером і впевнено відправив м'яч у ворота – 3:1. З таким рахунком матч і закінчився.

Після цієї перемоги Академія Пушкаша має 52 очки і продовжує вести боротьбу за срібло чемпіонату Угорщини.

Нагадаємо, Шахаб відзначився дублем у попередньому матчі з Фегерваром.