Знову з вилученням. Динамо з пригодами долає кусючий Маріуполь

Між матчами Ліги чемпіонів з Ювентусом та Ференцварошем на Динамо очікувала зустріч із непоступливим Маруполем Остапа Маркевича.

Кияни домовилися обмінятися гостьовими матчами з азовцями, тому замість довгого виїзду у Маріуполь команда Луческу на стадіоні Динамо провела свій черговий поєдинок в рамках УПЛ.

Румунський спеціаліст вдався до невеликої ротації, довіривши місце у старті Нещерету, Караваєву (вимушено через дискваліфікацію Забарного), Де Пені, Супрязі та Гармашу. Саме останній відкрив рахунок у матчі вже на 6 хвилині зустрічі. Циганков віддав класний пас у центр, де увага всіх захисників була прикута до Супряги, а не до Гармаша. Півзахсиник киян м’яч отримав, обіграв голкіпера номінальних господарів Кудрика і з гострого кута поцілив у порожні ворота суперника – 0:1.

Фото ФК Динамо Київ

Динамо не забило з пари небезпечних моментів (чого лише вартує удар Гармаша після скидки від Циганкова – м’яч пройшов поруч з дев’яткою воріт Кудрика) і ледь за це швидко не поплатилося. В останні хвилини першої половини Маріуполю вдалася класна контратака, яка завершилася вилученням для киян. Горбунов прокинув м’яч повз Нещерета і був збитий голкіпером київського клубу. Арбітр зустрічі Андрій Коваленко без вагань показав червону картку порушнику, навіть не подивившись ВАР (відеоперегляд був би доречним на 16 хвилині, коли Сікан у стилі Мораєса/Забарного дуже жорстко зіграв проти Кенджори, але за свою гру отримав лише жовту картку).

Мірча Луческу пожертвував Гармашем, щоби випустити Бущана. Але на динамівців очікував ще увесь тайм у меншості!

Другий тайм розпочали активніше саме гравці Динамо. Шапаренко наважився на удар з далекої відстані, який ледь не завершився голом – Кудрик в останній момент зреагував на м’яч, який перед голкіпером дуже небезпечно відскочив від газону.

Ще раз свою команду Кудрику довелося рятувати на 74 хвилині. Знову Шапаренко, і знову удар з-за меж штрафного майданчика – сейв голкіпера Маріуполя.

Свого кияни все-таки досягли на 77 хвилині. Затяжна атака динамівців втілилися в ефективний навіс Андрієвського на Де Пену та скидку уругваця точно на ногу Циганкову. Капітан віцечемпіонів України з декількох метрів поцілив у порожній кут воріт маріупольців – 0:2.

Міг довести до розгромного рахунку Вербич, але свій момент після передачі від Кенджори словенець змарнував, пробивши із близької відстані повз ворота Кудрика.

На останніх хвилинах вже компенсованого до другого тайму часу азовцям вдалося реалізувати свою кількісну перевагу. Топалов опинився ніким не прикритим у штрафному майданчику Динамо і точним ударом у дальній кут засмутив Георгія Бущана – 1:2. Проте на більше у номінальних господарів просто не було часу.

Динамо з пригодами долає Маріуполь і зберігає свою перевагу над Шахтарем.