Зняття Арсенала-Київ: Причини рішення не тільки фінансові

Related video

Максим Опанасюк зустрівся з генеральним директором київського Арсенала Олександром Москаленком.

І дізнався, які борги є у клубу, хто прийняв рішення зняти команду зі змагань у Першій Лізі і яку ще причину вбачає у ситуації керівник столичного клубу. А ви пам’ятаєте, як амбітно все починалося?

Олександр Москаленко – генеральний директор Арсенала-Київ

Раніше гроші на клуб давали Івіца (Пірич – ред.) і я. Але зараз у нас обох є запитання. Зараз в Укрїані не надто прагнуть займатися футболом, спонсорувати. Ми вкладали свої власні гроші у фінансування клубу. Пірич вже давно тут не був, у нього є родинні питання, але я не хочу про це говорити. Рішення про зняття клубу ми приймали колегіально. Коли немає розуміння, як далі рухатися, то треба приймати рішення.

Є заборгованість перед футболістами?

Є питання. З кимось ми вже закрили, з кимось ще залишаються фінансові питання, але вони всі будуть закриті. У нас є ще свої питання, окрім фінансових. Вам, журналістам, тільки фінанси. Є крім цього інші проблеми. Ми потім усе розповімо.

На цей момент не лише фінансові питання, гроші є, не те, щоб нам нічого було їсти абощо. Просто ми хочемо не просто брати участь, а боротися за якісь місця. Просто грати мені не цікаво. U-19, дубль, теж є проблеми, над цим треба працювати.

Велике запитання по арбітражу. Ми за рік написали 4 листи, і на жодне нам не відповіли. Наша гра з Карпатами –  судді дають тітушку в охорону… Що це таке? Багато глобальних питань, які треба пережити. Я готовий розвивати і рухатися, але хочу робити все цивілізовано. Я не кажу, що це питання номер один, але воно теж зіграло свою роль. Ні з того, ні з сього беруть штрафують… Я навіть до роздягальні не заходив, беруть штрафують на сто тисяч… Це просто нонсенс.

Олександр Москаленко, FootballHub

На засіданні Комітету арбітрів Лучано Лучі розповідає, що Арсеналу призначатимуть арбітрів U-19. Що це значить? Як таке може бути? Голова Комітету арбітрів буде мене вчити, як він зі мною працюватиме, “я його провчу”…

Коли Міланіч відсудив матч із Десною 3:3, коли там був конфлікт, я підійшов до нього, питаю, він – ні, такого не може бути. Де зараз Міланіч? Не судить. І таких моментів багато. Він розповідає, що він тут – король футболу. Нехай хоч одну гривню вкладе, і нехай тоді розповідає, хто король, а хто не король. А виходить, що він у нас – як автономна республіка.

Я сам був арбітром, я знаю, що це таке. Вони приходять, один викладач італієць говорить одне, а у правилах інше трактування. Я ж спілкуюся з арбітрами. Вони їдуть на єврокубки, їм розповідають одне трактування правил, а він говорить інше.

Повірте, проблема не у фінансах. Накопичилося – ставлення і таке інше. Ми все одно не зупиняємося, в Першій Лізі брати участь не будемо.

З керівниками клубів ми спілкувалися, ділилися проблемами. Я казав, що є певне негативне ставлення до клубу. І від Комітету арбітрів. Я вам скажу, він (Лучі – ред.) взагалі не на своєму місці. Це моя особиста думка. Може він там мегапрофесіонал чи ще щось. Але людині 70 років, і він так себе поводить. Нехай виведе команду, хоч гривню покладе… А так він просто отримує гроші, прилітає у понеділок, у четвер його вже тут немає. Він як весільний генерал. Приїхав, потусив, зробив 6 призначень – і поїхав. Замість того, щоб відповісти усім, працювати, а не розповідати, я Москаленка провчу і так далі. Та мене не треба вчити.

Що далі?

Ми займаємося, а життя покаже. Ми займаємося дитячою школою, планується зараз, ми потрапили туди, еліт-ліга. Ми плануватимемо розвивати цей напрямок. Можливо, акцент на цьому зробимо, а там побачимо.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також