Знищили лідера. Аталанта Малиновського без шансів розносить Мілан. ВІДЕО

У 19-му турі Серії А Аталанта на виїзді грала з лідером чемпіонату Міланом

Руслан Малиновський, який минулий матч з Удінезе вийшов у старті, на цей поєдинок залишився у запасі.

Скрін Instagram

Обидві команди дуже обережно розпочали цю зустріч і небезпечні моменти почали створювати лише з середини тайму. Саме на 26-й хвилині виникла перша гольова нагода у бергамасків – і вона одразу закінчилася голом. Госенс виконав подачу до штрафного майданчика з лівого флангу, Ромеро випередив захисника Мілана і головою пробив поміж ніг Доннаруммі – 0:1.

Після цього гості активніше пішли вперед і могли подвоювати перевагу. Россонері сфолили на Ілічичу у декількох метрах від штрафного майданчика. Виконувати стандарт взявся сам словенець, який сильно пробив по воротах. Та цього разу голкіпер господарів впевнено парирував удар.

Зрівняти рахунок міланці могли під кінець тайму. Ібрагімович виграв боротьбу у Хатебура і замкнув на дальній стійці подачу зі штрафного – м’яч після удару шведа пролетів поруч зі стійкою.

Другий тайм

По перерві гравці Аталанти отримали право пробити пенальті: Франк Кессьє у штрафному майданчику відмахнувся від Ілічича і влучив словенцю ліктем у щелепу. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся сам постраждалий і він точним ударом у кут воріт подвоїв перевагу своєї команди – 0:2.

На 74-й хвилині поєдинку Сапата втратив чудову можливість відзначитися. Захисники Мілана загубили колумбійця у своєму штрафному майданчику під час кутового, і він з декількох метрів сильно пробивав головою – м’яч влучив у стійку.

Та Сапата не залишився без гола. Вже згодом нападник Аталанти вийшов віч-на-віч із Доннарумою (чудову передачу виконав Ромеро) і спокійно пробив у кут воріт – 0:3.

Руслан Малиновський з’явився на футбольному полі вже у доданий час. За приблизно 7 хвилин українець не встиг відзначитися бодай чимось.

Після цієї перемоги Аталанта набирає 36 пунктів і виходить на 4-те місце в чемпіонаті Італії. Мілан завдяки втраті очок Інтером у матчі з Удінезе (0:0) продовжує лідирувати у Серії А. В активі міланців 43 бали після 19 турів.

Читайте також: Ярмоленко забив розкішний м’яч за Вест Гем. Команда Українця знищила суперника. ВІДЕО та Зараз я без клубу© Матеус ЕКСКЛЮЗИВНО про Дніпро та свою кар’єру. ВІДЕО