Золотий Санчес. Скільки МЮ коштував дотик до м’яча від чилійця

Манчестер Юнайтед програв свій 4 із 5 останніх матчів. Команда Сульшера вдома поступилась у манчестерському дербі 0:2. Але не тільки сам факт поразки розлютив вболівальників Манчестер Юнайтед. Куди більше критики було спрямовано на адресу вінгера манкуніанців Алексіса Санчеса.

Після матчу аналітичні платформи опублікували статистичні дані матчу. Зокрема індивідуальні показники гравців, які виходили на поле. І тут найбільше уваги варто звернути саме на Алексіса Санчеса. Чилієць вийшов на заміну за 7 хвилин до завершення основного часу матчу.

Яким же було здивування вболівальників МЮ, коли вони побачили, що гравець, який вийшов аби підсилити гру в атаці та брати на себе ініціативу за відведений йому час на полі зробив лише один (!!!) дотик до м’яча. Для порівняння, в складі Ман Сіті на 89-й хвилині гри з’явився Габріель Жезус. Бразилець мав більше ніж 5 разів менше часу на полі, але встиг зробити п’ять дотиків, три передачі та одного разу піти в обіграш суперника.

Вболівальники одразу підрахували в яку суму МЮ обійдеться цей єдиний дотик Санчеса до м’яча. Щотижнева зарплатня чилійця в Манчестері становить 400 тисяч фунтів. Але в контракті Санчеса є пункт згідно якого футболіст окрім чистої зарплатні має бонуси. Один із таких стосується виходу гравця на поле. Тобто в разі появи в складі команди під час матчу Санчес додатково отримує 75 тисяч фунтів. Непогана ціна за один дотик до м’яча у програному матчі.