Зоря знову на коні! Команда Скрипника на характері втримала перемогу з Олександрією

Зоря після невдалих останніх двох матчів (поразки від Львова 1:2 в чемпіонаті і 0:4 від Роми в Лізі конференцій) у 16-му турі УПЛ на виїзді грала з Олександрією.

Поєдинок першого кола між цими командами завершився перемогою олександрійців з рахунком 1:0. На цей поєдинок Віктор Скрипник випустив такий склад:

Перший удар гравців Зорі ледь не призвів до гола. Назарина стріляв з-за меж штрафного майданчика і м’яч пройшов у лічених сантиметрах біля стійки.

А ось вже другий удар луганців вивів їх уперед у цій зустрічі. Булеца прострілив з правого флангу до штрафної зони, м’яч пролетів між чотирьох гравців Олександрії до Імерекова. Центральний захисник Зорі в дотик з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт Білика – 0:1.

Свою єдину нагоду в першому таймі гравці Олександрії створили на 34-й хвилині. Калюжний зробив розкішне закидання за спини захисників і вивів віч-на-віч з Мацапурою Третьякова. Вінгер господарів голкіпера переграв. Проте гол не був зарахований. У момент передачі Третьяков перебував у положенні поза грою.

Наприкінці першої половини зустрічі підопічні Віктора Скрипника були близькі, щоби подвоїти перевагу. Фаворов зробив чудову подачу до штрафного майданчика Олександрії чітко на голову Шахабу і нападник Зорі завдав сильного удару – м’яч пройшов дуже близько від стійки.

На другий тайм Юрій Гура випустив на поле Клаудіо Спінеллі. І Олександрія почала активніше діяти попереду. Але перетворити свій тиск на ворота Зорі у забитий м’яч не виходило.

Майже у середині другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Гладкий стріляв з лінії штрафного майданчика у кут воріт – Білик у стрибку парирував.

І вже фактично в наступній атаці олександрійці відповіли не менш гостро. Після передачі з правого флангу Цуріков з п’ятнадцяти метрів мав забивати. Але м’яч після удару гравця пройшов повз ворота.

Останні хвилини зустрічі ледь не перетворилися для Зорі на катастрофу. М'яч влучив в руку Громову у штрафному майданчику. Але пенальті не призначили. На щастя для нападника Зорі, м'яч відлетів у руку рикошетом від його голови.

До кінця зустрічі Зоря, попри навалу Олександрії, зуміла втримати перемогу і здобула три очки. Тепер луганці мають 32 пункти і виходять на четверту сходинку в чемпіонаті України.