Зоря – Арсенал-Київ: розгром у Запоріжжі!

В останньому перед зимовою перервою турі УПЛ зійшлися луганська Зоря та київський Арсенал. Матч відбувався в Запоріжжі на Славутич-Арені.

Фото ФК Зоря

Підопічним Юрія Вернидуба перемога була вкрай необхідна, адже луганці налаштовані на активну боротьбу за верхню шістку. У Арсенала Грозного завдання теж не з легких: киянам треба перемагати, щоб убезпечити себе від зони вильоту з елітного дивізіону. Наразі Арсенал з 9 очками на останньому місці в турнірній таблиці УПЛ.

У першому таймі луганці повністю контролювали гру. Спочатку Арвеладзе зі штрафного влучив у каркас воріт. Сергій Сітало отримав тривожний дзвіночок: роботи для воротаря було багато. Згодом по правому флангу прострілював Караваєв. Олександр добре відкрився на передачу Кабаєва, відпасував в центр, де вже набігав Кочергін. Півзахисник вдарив по центру і не сильно – легка здобич для Сітала.

Героєм небезпечного гольового епізоду став Артем Громов. Після розіграшу кутового Кабаєв навішував у штрафний майданчик, де Артем, вигравши верхову боротьбу, бив головою. М’яч пролетів вище воріт. Продовжив штурмувати ворота Арсенала Кочергін – його удар був точнішим.  Перший сейв від Сергія Сітала – найкращого гравця Арсенала у листопаді.

Забили луганці з пенальті. М’яч влучив у руку Дмитра Зозулі. Наслідок: жовта картка для гравця Арсенала і пенальті у ворота Сітала. Заробив одинадцятиметровий удар капітан, капітан його і реалізував. Караваєв бив у правий від себе кут, Сітало напрямок м’яча вгадав, але не зумів дотягнутися. 1:0. Більше голів у першому таймі не було.

Натомість тайм другий мав чим порадувати вболівальників Зорі. Арвеладзе довгим пасом із глибини вивів Тимчика на ударну позицію. Олександр влучив у Сітала, на добиванні зреагував Громов. 2:0!

Арсенал, усвідомивши, що втрачати вже нічого, час від часу вибігав у контратаки. Одна з них ледь не закінчилися голом. Після дальнього удару Домбровського Феліпе не зумів зафіксувати м’яч  у руках. Поблизу був Акулінін, він намагався довести атаку до завершення, швидко зреагував на добиванні, але влучив у Феліпе.

Третій гол Зорі був теж на рахунку капітана. Але не Караваєва. Олександр передав капітанську пов’язку Микиті Каменюці, який замінив Богдана Михайличенка. Захисник Зорі скористався помилкою того ж таки Дмитра Зозулі, який не зумів дістати м’яч у підкаті, тим самим подарувавши його Каменюці. Микита міг віддавати передачу, але вирішив бити сам. І не прогадав! 3:0. До слова, востаннє в УПЛ Каменюка забивав аж у сезоні 2015/16 з пенальті у ворота Каніболоцького.

Чудову нагоду мав і португалець Руїс, але влучив у поперечку. Тож, підопічні Юрія Вернидуба святкують перемогу! Натомість команда Грозного заслужено залишилася без очок.