Зоря – Десна 0:2. Ротація в УПЛ не працює

Автор Вільям Шекспір

Ротація в УПЛ не працює – підтверджено Динамо і Зорею.

Юрій Вернидуб після виснажливого поєдинку з Лейпцигом, в якому його команда майже весь матч грала у меншості, вдався до ротації. Сваток, Михайличенко, Хомченовський, Харатін та Караваєв – майже півскладу змінив тренер Зорі у порівнянні з матчем проти німецького клубу. У Десни втратою можна було назвати відсутність Дмитра Хльобаса.

Замінив Хльобаса у стартовому складі Сергій Старенький, і як замінив! Старенькому вдався фантастичний за красою гол на 11 хвилині матчу. Удар з лівої у дальній верхній кут воріт Махарадзе не залишив шансів голкіперу Зорі, 0:1.

Зоря після голу прибрала м’яч під свій контроль, але все одно гостріше виглядали атаки Десни. Старенький міг оформити дубль, але із лінії штрафного майданчика запустив м’яч вище воріт.

Цікавий епізод стався на 40 хвилині. Арановський або не побачив гри рукою Браткова, або вирішив, що це не тягнуло на порушення. Епізод стався у штрафному майданчику Десни – гравці луганської команди активно апелювали до арбітра, який не призначив одинадцятиметровий.

На другий тайм Вернидуб випустив лідера Зорі – Караваєва. Це мало б посилити тиск на ворота Паста, але перший небезпечний момент у другому таймі створила Десна. Одразу два гравці чернігівської команди дивом не забили м’яч після прострілу Філіппова. Безбородько і Старенький синхронно схопилися за голову. Зоря відповіла моментом Кочергіна, але півзахисник із меж штрафного майданчика пробив повз ворота Десни.

Здалося, що Зоря все-таки дотисне команду Рябоконя, яка відійшла в оборону, але забили саме гості. Безбородько отримав чудову передачу від партнера, вийшов віч-на-віч з Махарадзе, обіграв голкіпера (який, здалося, дуже поспішивз рішенням зближуватися з нападником гостей) і відправив м’яч у порожні ворота Зорі, 0:2.

Міг Філіппов оформити розгром, проте після сольного рейду влучно пробити форварду не вдалося – м’яч пройшов біля стійки воріт Махарадзе.

Зоря поступається, але голову попелом посипати не потрібно. Найголовніший матч літнього відрізку відбудеться в четвер проти Лейпцига у Німеччині (Цікаво, що Лейпциг у 1 турі Бундесліги поступився дортмундській Боруссії 1:4).