Зоря – Десна. Шедевр Хомченовського відправляє Зорю напряму у Лігу Європи. ВІДЕО

Луганський клуб міг досягти більшого.

Поразку Зорі у поєдинку з Динамо луганцям необхідно було забути, адже на них чекав головний матч сезону – гра із Десною.

Обидві команди розуміли, що на кону пряма путівка до Ліги Європи, тому перші 20 хвилин були малоактивними. Обидва колективи зробили ставку на обережність, але вона зникла після удару ексгравця Зорі, а нині форварда Десни Пилипа Будківського. Нападник на груди прийняв передачу Коноплі з флангу і в падінні пробив точно у кут воріт Шевченка – 0:1.

Майже одразу чернігівці могли подвоїти перевагу, але голкіпер Зорі потягнув класний удар Філіппова.

До перерви господарі спромоглися потривожити Паста лише дальніми ударами. Пострілам Кочергіна і Хомченовського не вистачило трохи точності (у випадку 10-ки Зорі класно зіграв голкіпер гостей).

Дальній удар дав результат луганцям на 52 хвилині. Дмитро Хомченовський виконав ювелірний за точністю і розкішний за красою удар – м’яч залетів точно у дев’ятку воріт Паста – 1:1.

Близьким до щастя був Владислав Кабаєв, але його удар на 66 хвилині Паст потягнув.

У паралельному матчі Колос обіграв Динамо, але гравці Зорі обрали “синицю в руках” і не ризикнули піти на останніх хвилинах в атаку. Клуб із Луганська дотримав рахунок, який забезпечив команді Скрипника місце у груповому етапі Ліги Європи.