Зоря – Динамо. Епічний матч та магічний гол Абу Ханни

У матчі шостого туру УПЛ Зоря вдома приймала Динамо.

Луганці знов не змогли пробитися до групового етапу Ліги Європи, тож тепер  могли спокійно зосередитися на Чемпіонаті України. А от для Динамо, власне, більше для нового тренера киян Олексія Михайличенка цей матч був другим іспитом. Адже перший обранець Суркіса з тріском провалив, та ще й кому – донецькому Олімпіку.

На поєдинок проти Зорі Михайличенко обрав такий склад:

Наш стартовий склад на матч проти "Зорі" #зорядинамо

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Sep 1, 2019 at 8:39am PDT

Віктор Скрипник кинув у бій вже перевірених Еспаньйолом гравців. Лише Лєднєв та Русин як орендовані гравці у Динамо не змогли допомогти луганській команді у цьому матчі.

У першому таймі небезпечних моментів вистачало. Спочатку Юрченко разом з Громовим пожонглювали м’ячем у штрафному суперника. З лівого флангу Михайличенко навішував в центр, Юрченко головою з відскоком від газону скинув далі на партнера. Поруч опинився Громов, але стояв він спиною до воріт. Тож хай як би нападник не старався, але у ворота поцілити не зміг.

Пізніше Циганков асистував Жерсону Родрігесу, але люксембуржець у гольовій ситуації завдав неточного удару. Втім вдруге нападник киян свою гольову нагоду не змарнував. З лівого флангу Де Пена виконав класний навіс на Родрігеса, а той головою переправив м’яч у ворота. Центральні захисники Зорі серйозно наварили, Абу Хана зовсім втратив опіку над суперником, а Чеберко не встиг підстрахувати партнера. 0:1.

Подвоїти перевагу міг Віктор Циганков. Півзахисник Динамо прямим ударом зі штрафного закрутив м’яч у ворота. Шевченко влетів у ворота разом із м’ячем, хоча й урешті-решт вибив його. Втім, як було видно із численних повторів, м’яч все ж перетнув лінію воріт. Арбітр Труханов цього не помітив, тому й гол не зафіксував. Тож, так само некомфортна мінімальна перевага киян.

Це підопічні Михайличенка швидко виправили, відзначившись другим голом. Якщо у попередньому епізоді, що призвів до голу,  Де Пена асистував, то цього разу уругваєць сам записав до свого активу гол. Не без помилки Микити Шевченка, якому м’яч пролетів поміж ніг. 0:2.

Але цей гол був не останнім у першому таймі. Михайличенко з правої потужно пробив по воротах, Бойко невдало відбив м’яч перед собою. А Громов вдало зіграв на добиванні. Тож, на перерву команди пішли із рахунком 1:2. Інтрига в Запоріжжі була ще живою.

У другому таймі команди не збавляли обертів і продовжували тішити вболівальників швидким темпом гри.  А от арбітр Труханов й надалі залишав місце суперечкам. У штрафному майданчику Динамо м’яч влучив в руку Тамашу Кадару. Рефері й цього не помітив, хоч як би не апелювали гравці Зорі.

Знову змусив нервувавати голкіпера Зорі Шевченка Віктор Циганков. Півзахисник Динамо завдав удару зі штрафного і влучив у поперечину. М’яч відскочив на лінію воріт, але цього разу точно повністю її не перетнув.

До середини другого тайму динамівці відійшли на свою половину поля, а луганці продовжили атакувати, ніби й не мали складного матчу в четвер із Еспаньйолом. Воно й не дивно, що Зоря зрівняла рахунок. Абу Ханна ударом через себе відправив м’яч у ворота.  Віктор Скрипник аплодував стоячи такому шедевру і аж світився від щастя! 2:2.

Цікаво, що навіть після пропущеного м’яча Динамо нічого не змогло запропонувати супернику. Зоря так само продовжувала тиснути. Попри те, що ще минулого четверга билася в Лізі Європи проти Еспаньйола, а Динамо спокійно готувалося до недільної гри. Тож, у підсумку 2:2. Схоже, що Динамо Михайличенко й другий іспит провалило. Скільки ж ще вболівальникам киян треба це терпіти?