Зоря – Динамо. Нічия на користь Шахтаря

Центральний матч 8 туру в УПЛ запам’ятається надовго.

Зоря могла відкрити рахунок першою. Супершанс Рафаеля виник після помилки Сидорчука, який послизнувся на рівному місці і не зміг отримати пас від Бурди. Бразилець підстеріг помилку динамівців, прибрав на замасі захисника і пробив з 15 метрів по воротах Бойка – просто туди, де стояв воротар киян. Сейв Бойка і сигнал захисникам Динамо, що за помилки Зоря може покарати.

Підопічні Хацкевича відповіли стандартною схемою: Циганков навісив, а Вербич замикав – м’яч пройшов біля самсінької стійки воріт Зорі. Після такого спалаху гра перейшла на тактику ударів із дальньої дистанції, яка не приносила користі аж до 44 хвилини матчу. Саме тоді свій суперпостріл видав Сілас. Бразилець потужним ударом із відскоком від землі пробив у дальній кут воріт Бойка, голкіпер Динамо потягнув постріл гравця Зорі, але на добиванні першим був Громов, 1:0!

Зоря могла подвоїти рахунок за хвилину, скориставшись необережністю Кадара, який послизнувся. Але той же Громов не скористався передачею Караваєва, відправивши м’яч буквально з двох метрів вище вже порожніх воріт Динамо…

На другий тайм кияни вийшли сповнені рішучості, і майже одразу могли зрівняти рахунок. Вербич заробив небезпечний штрафний, а Піварич виконував – м’яч влучив в стійку воріт Махарадзе і вилетів за межі поля.

Хацкевич кинув у бій останнє трансферне прибання літа 2018 – Міккеля Дуелунда. І заміна спрацювала. Данець заробив штрафний, який кияни вдало розіграли. Піварич відкотив на Сидорчука і той пробив точно у кут воріт Зорі – без шансів для Махарадзе, який за скупченням гравців не бачив моменту удару, 1:1.

Цей гол розбудив Зорю, яка першу половину другого тайму провела на своїй частині поля. Одразу момент від Мужиків мав Рафаель, але його удар із меж штрафного майданчика потягнув голкіпер Динамо.

Підопічні Вернидуба грамотно побудували гру і не дозволили Динамо створити бодай один шанс на гол. Останньою помітною дією у матчі стало вилучення Кабаєва (друга жовта) на 90+3-тій хвилині.

Нічия Динамо і Зорі у веселому на перипетії (голи, моменти, картки і вилучення) матчі, якій найбільше зрадів Шахтар. Гірники мають відрив вже у 8 балів від Динамо, яке продовжує утримувати третю сходинку турнірної таблиці.