Зоря – Динамо. Перемога, яка нічого не вирішує

Осінні 4:4 – перша асоціація при думці про матч між Зорею та Динамо. Кияни після нічиєї із Маріуполем попрощалися зі сподіваннями на чемпіонство, а луганці все ще сподіваються поборотися з Ворсклою за бронзу.

Багато порушень правил було збоку обох команд в першому таймі. 16 фолів і 3 жовті картки. За цією боротьбою, а моментами і різаниною, десь втратили команди футбольну естетику. Однак, сказати, що не було моментів до перерви, теж не можна. Динамо практичну усю гостроту створювало після кутових. Двічі на дальній стійці пробивав Кенджора. Але ні головою, ні ногою Томаш не забив Луніну.

Зоря відповідала ударами із дальньої дистанції. Сілас двічі загрожував володінням Бойка. Проте, гол стався у протилежні ворота. Вербич протиснув захисника і проштовхнув м’яч паралельно лінії воріт, де його політ підкоригував Бєсєдін. Але арбітр угледів фол, тому на табло залишилися нулі.

Активнішими по перерві були гості. Зоря як і в першій половині матчу загрожувала здебільшого дальніми пострілами. Кияни знайшли своє гольове щастя у швидкій контратаці. Бєсєдін зліва увірвався до штрафного майданчика і викотив м’яч точно на ногу Вербичу і той з кількох метрів розстрілював Луніна. Зоря відреагувала декількома хвилинами активності і стандартів. Та кияни швидко заспокоїли гру і взяли м’яч під власний контроль. Найнебезепечнішим моментом у Зорі, мабуть, за всі 90 хвилин матчу був штрафний у виконанні Фаупалли, але Бойко в ефектному стрибку дістав м’яч.

Підопічні Хацкевича здобули мінімальну перемогу, але і Шахтар виграв свій матч, тому чемпіонство втрачено. Щодо Зорі, то команда Вернидуба в останньому турі зіграє з Ворсклою і тільки в разі перемоги завдяки кращій різниці м’ячів здобуде бронзу і путівку до групового етапу Ліги Європи.