Зоря дивує Динамо на останніх секундах

Київське Динамо у рамках 28 туру УПЛ приймало Зорю. Обидві команди перед вирішальними турами цього сезону не у доброму настрої.

Після нічиєї з Олександрією кияни фактично втратили шанси на хоча б імітацію боротьби за золото. А луганці тонуть у першій шістці і зона єврокубків їм може хіба примаритися уві сні. До слова, на матч Зоря діставалася автобусом. Такий виховний момент керівництва гравці луганського клубу оцінили вже після зустрічі з Динамо.

З кадрових рішень тренерів відзначимо появи Сидорчука у складі Динамо з перших хвилин і Каменюки у старті Зорі. Сергій востаннє виходив в основі у 24 турі з Маріуполем. Микита взагалі аж у 6-му турі у матчі із Десною.

І дії саме гравців центра поля Динамо у першому таймі не давали шансів Зорі від слова взагалі. Все, чого могла досягти луганська команда – нечасті спроби пробити з-за меж штрафного майданчика, переважно від Хомченовського.

View this post on Instagram

⬛️⬜️ Наш стартовый состав Вашему вниманию: #fczl #фкзаря #зоря #зорялуганськ #zorya #zoryaluhansk

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on May 11, 2019 at 6:13am PDT

А от у киян шаленого імпульсу команді додавав Віктор Циганков. Він встигав діяти і праворуч на фланзі атаки, як в першому гострому епізоді матчу. Тоді Де Пена бив головою, але трішки неточно. І ліворуч. Саме прискорення від Циганкова у поєднанні з безпорадним Караваєвим у відборі і призвела до гола Русина на 10-тій хвилині зустрічі. Віктор прострілив -під Чайковського, в центрі у бажанні дістатися м’яча зійшлися Русин та Чеберко, після чого м’яч влетів у ворота Шевченка.

Фото footballhub

Гол записали на Назарія, хоча на одному з повторів видно, що останнім м’яча носком бутси торкнувся Євген. Як би там не було, 1:0 і досить примарні перспективи гостей. По тому господарі більше діяли на атаку. ЦИганков прострілював низом, ніхто не встиг замкнути. Сидорчук черпачком накидав Миколенку, Віталій прийняв коліном за межі поля. Андрієвський скидав на Буяльського – прилетіло в руки Шевченку. Загалом, Динамо у першій половині гри чотири рази влучило у площину воріт суперника. У відповідні графі таблиці у Зорі – НУЛЬ.

Під завісу тайму подача з кутового прилетіла у руку Андрієвському, але Монзуль цей епізод залишила без свистка (під кінець матчу у Чеберка була подібна ситуація, і знову без пенальті). Кадар потягнув задню і поступився місцем на полі Шабанову. У Зорі теж сталися дві досить швидкі заміни. Після перерви Чайковського замінив Сілас, а Будківський вийшов замість Івановича.

Але шанси по перерві знову мало Динамо. Циганков запустив правим флангом Кенджору, поляк навісив на Де Пену і уругваєць примудрився не забити головою у 100% моменті. Далі Де Пена посадив Караваєва фінтом і дещо затримався з прострілом – Вернидуб перервав подачу низом на кутовий. І нарешті Де Пена і Русин розіграли фантастичний контрвипад, але Назарій, вискочивши сам на сам, пробив по центру і Шевченко зміг відбити м’яч рукою. У середині тайму  забою ребра зазнав Буяльський. І на полі після тривалої дискваліфікації з’явився Гармаш.

Фото Footballhub

Де Пену кияни кілька разів запускали передачами на хід, але швидкість уругвайця змушує ковтати скупу сльозу, тому ніякої гостроти від цих спроб прогнозовано не було. Лише в останні 15 хвилин Зоря пішла у наступ, але бракувало останньої передачі і бодай удару у площину воріт… До 83-тьої хвилини, коли навіс із далекого штрафного прилетів у ноги Громову. Артем, вигравши позицію у Кенджори, без перешкод пробивав по центру воріт. Сейв Бойка нагадав, за що голкіпер Динамо отримав приз найкращого гравця квітня перед стартом цього поєдинку.

Але і він був безсилим під час виконання штрафного Сіласом на 90+2 хвилині (є питання щодо призначення удару, але рішення Монзуль в епізоді Андрієвський проти Сіласа незмінне). Пряме влучання і це несподівані 1:1. Динамо і Зоря знімають питання щодо чемпіона?