Зоря – Хайдук. Яскравий виступ можливого новачка з Німеччини

У першому матчі на словенського зборі луганська Зоря впевнено перемогла Шкендію, чинного чемпіона з Північної Македонії. Наразі – другий спаринг. Суперник – хорватський Хайдук, який фінішував на четвертій сходинці у внутрішньому чемпіонаті.

Головний тренер Зорі Віктор Скрипник виставив такий склад на матч.

Порівняно з попереднім спарингом очільник луганської команди зробив лише дві заміни: із старту на полі з’явилися два гравці, що перебувають в Зорі на перегляді: 21-річний Джоель Абу Ханна, який грав ліворуч у захисті, та півзахисник Дмитро Іванісеня.

За хорватський Хайдук виступає українець та екс-футболіст Зорі Олександр Сваток, але в цьому матчі він не вийшов.

Зустріч розпочалася із запізненням у 15 хвилин. І замість Шевченка зі стартових хвилин у ворота вийшов Заурі Махарадзе. Перший удар завдали українці: Громов пристрілювався здалеку. Щоправда, у площину воріт м’яч не летів. Та все ж тривожний дзвіночок для суперника.

А от наступна атака луганців вже була набагато гострішою. Богдан Лєднєв протягнув м’яч по правому флангу і віддав у центр. Згодом на іншому фланзі підключився Хомченовський. Він добре зіграв головою і випередив кіпера, який дещо розгублено діяв на виході. Крапку в цій атаці мав ставити Кочергін. Він пробивав з-за меж штрафного майданчика, але кіпер в цьому епізоді зіграв надійно!

Чудово підключався до атак й німець Ханна: раз-по-раз він проривався по своєму флангу. Було видно, що хлопець хоче себе проявити.

Але все ж підопічні Скрипника пропустили першими. Хорвати подавали кутовий, спочатку верхову боротьбу програв Громов, дозволивши супернику скинути м’яч головою в центр штрафного майданчика. А потім пара центрбеків Чеберко з Вернидубом проспали Неяшміча. Він розстріляв ворота Махарадзе з близької відстані. Кіпер Зорі не зумів допомогти своїй команді – 0:1. Зоря не відіграла м’яч у першому таймі. На перерву луганці пішли із пасивом в один м’яч.

У другому таймі Зоря відігралася. Відзначився той таки Абу Ханна. Він підхопив м’яч на лівому фланзі, пролетів із ним до штрафного майданчика і пробив без особливих роздумів. Красивий прорив увінчався голом – 1:1.

Після цього Зоря чудово комбінувала, але не вистачало останнього удару, який би призвів до гола. Щоправда, на 80 хвилині цей удар був – Пилип Будківський, який вийшов на заміну у другому таймі, отримав м’яч у двох метрах від воріт після невеликого рикошету. Спробував був забити у ближній кут, шукаючи шпарину між голкіпером та стійкою, але влучив у каркас воріт. Тисячавідсоткову гольову нагоду змарновано.

Тож, у підсумку 1:1. Наступний спаринг Зоря проведе 7 липня із сербським Пролетером.