Зоря — Колос. Нервова перемога луганців, гол із суперечливого офсайду і вилучення за 14 хвилин

У 25 турі УПЛ Зоря приймала на власному полі аутсайдера першої шістки ковалівський Колос. Перед цим поєдинком деякі ЗМІ повідомляли, що матч можуть скасувати.

Головний тренер Зорі Віктор Скрипник зробив серйозні кадрові зміни у порівнянні з матчем в Олександрії. Зокрема, місце у воротах зайняв Василь, на правому фланзі оборони вийшов Тимчик, а ліворуч — Абу Ханна (у графіці Зорі — центральний захисник). Також в опорній зоні з’явився Іванісеня, а в атаці — Громов.

Стартовий склад 🤜🏻🤛🏻 ⠀ Стартовий склад: Волинець, Єфремов, Гавриш, Парамонов, Чорноморець, Богданов, Мілько, Смирний, Ільїн, Вільхамссон, Лисенко. ⠀ Запасні: Яшков, Максименко, Максименко, Мамаду, Костишин, Сорокін, Кожушко, Морозко, Бондаренко, Мораренко. ⠀ #ЗоряКолос #пишемоісторіюразом #koloskovalivka

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Jun 6, 2020 at 6:26am PDT

Пресинг господарів

Зоря активно розпочала поєдинок, взявши гру під свій контроль. Вже на перших хвилинах міг забити Абу Ханна. Його підключення лівим флангом завершилося небезпечним ударом під поперечку — голкіпер ковалівців Волинець перевів м’яч на кутовий.

На гол чекати довелося не довго. Кочергін віддав класну розрізну передачу правим флангом на хід Кабаєву, нападник Зорі прибрав на замасі захисника і спокійно поцілив у ближній кут воріт Колоса — 1:0.

Ігрова перевага Зорі була просто величезною. Луганчани демонстрували хороший пресинг та різноманітність гри в атаці. Багато було вертикальних передач з розрахунком на швидкість Громова і Кабаєва.

Дуже хороший момент мав Громов. Кабаєв обіграв захисника на правому фланзі, подав у штрафний майданчик, а Артем пробив головою: рикошет – і м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Абсолютну перевагу Зорі у першому таймі підтверджує статистика ударів по воротах: Зоря — 7, Колос — 0.

Благодаря голу Владислава Кабаева @kabaev22 уходим на перерыв при счёте 1:0 в нашу пользу! #зоря #зорялуганськ #заря #зарялуганск

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Jun 6, 2020 at 7:50am PDT

Інша Зоря і активніший після вилучення свого ж гравця Колос

У другому таймі ковалівці дещо вирівняв гру. Швидкості в атаці додав Кожушко, який вийшов замість Лисенка. Але молодий нападник Колоса дуже швидко став антигероєм для своєї команди. Першу жовту картку Кожушко отримав на 51 хвилині, а вже за 14 хвилин награв на вилучення, жорстко наступивши на ногу Вернидубу.

Саме після вилучення Кожушка Колос почав цікавіше грати в атаці. Пішли дальні удари від Богданова та Ільїна, були і небезпечні простріли з флангів.

У Зорі постійно шукав момент для удару Лєднєв: традиційні постріли були, але влучності майже постійно бракувало. Загалом, Лєднєв демонстрував не надто хорошу гру у цьому поєдинку. Зоря у більшості, м’яко кажучи, не форсувала гру, більше контролюючи м’яч у центрі поля.

На останніх хвилинах матчу врятувати нічию для ковалівців міг Костишин. Син головного тренера Колоса дуже небезпечно пробивав метрів із 22, але Василь потягнув м’яч.

Колос продемонстрував останній штурм. На подачу з кутового ходив навіть Волинець. Господарі скористалися з цього і вибігли в контратаку: Каменюка забив, але арбітр справедливо зафіксував офсайд, адже за відсутності голкіпера у воротах ближчим до воріт був лише один гравець ковалівців. За правилами – якщо менше двох гравців команди, що захищається, перебувають ближче до своїх воріт, фіксується офсайд.

Зрештою, Зоря змогла зберегти потрібний результат. 1:0 і команда Скрипника залишається на 2 місці турнірної таблиці УПЛ. У паралельному матчі Десна не змогла нічого протиставити Шахтарю.

Упорнейшая игра с победным результатом. Игра Зари и Колоса заканчивается нашей победой 1:0. Мужики, вы молодцы! #зоря #зорялуганськ #заря #зарялуганск