Зоря – Львів. Вольова перемога Мужиків

У 25 турі УПЛ Зоря вдома приймала Львів. Після сенсаційного вильоту із Кубка України підопічні Юрія Вернидуба мали добряче постаратися, аби реабілітуватися за ту поразку. Суперник був неприємним: бразильський Львів, який нещодавно змінив головного тренера. Минулого туру львів’яни завдали неабияких проблем Олександрії, та все ж виграти не зуміли.

У першому таймі небезпечних моментів майже не було. Показовим є той факт, що ПЕРШИЙ удар у площину воріт завдали лише на 39-ій хвилини. Зробили це гравці Зорі. Гольову нагоду мав Михайличенко після скидання від Будківського. Півзахисник Зорі занадто довго вовтузився з м’ячем у штрафному майданчику суперника, але все ж зумів пробити низом. Банада без проблем відбив удар Михайличенка.

А от реалізація львів’ян була набагато кращою: перший удар по воротах Шевченка – гол! Пернамбуко виконував штрафний з правого флангу. Бразильський нападник Львова навісив, а Бруно головою вирізав м’яч у дальній кут воріт. Шевченко розтягнувся в шпагаті, але це не допомогло зберегти ворота сухими. До слова, Арвеладзе проспав свого суперника і дав йому виграти верхову боротьбу. Тож, на перерву команди пішли із рахунком 1:0 на користь Львова.

У другому таймі Вернидуб виконав подвійну заміну: головний тренер Зорі зняв Громова і Луньова, випустивши Лєднєва і Кабаєва. Заміни, як виявилося по ходу другого тайму, спрацювали. Хоч спочатку Богдан Лєднєв і змарнував чудову нагоду відзначитися зі штрафного: влучив у стінку. Та все ж потім швидко реабілітувався. Після класного паса від Караваєва з правого флангу Лєднєв розхитав суперника і навісив у центр штрафного майданчика. А Будківський головою замкнув передачу від партнера. Після цього гола виникло чимало запитань до Вісенте, адже саме він програв верхову боротьбу нападнику Зорі – 1:1.

Свіжий Кабаєв теж добре увійшов у гру. Отримавши передачу з лівого флангу від Михайличенка, Кабаєв влучив у поперечку. Не на жарт розійшовся Пилип Будківський. Після сольного проходу по лівому флангу Михайличенко прострілив у штрафний майданчик, Будківський дотягнувся до м’яча ногою, але удар вийшов несильним і не в площину воріт.

Підопічних Вернидуба ледь не покарав Шина. Бразильський нападник вибіг віч-на-віч з голкіпером Зорі після розрізного паса Вісенте. Але капітан Олександр Караваєв не дозволив пробити супернику.

Наприкінці другого тайму той таки Караваєв приніс господарям перемогу. Капітан впевнено реалізував пенальті, пробивши в правий від себе кут воріт. Голкіпер не вгадав напрям удару і повалився в протилежній бік. А все почалося з того, що м’яч в влучив у руку Парамонову. Арбітр матчу майстерно розібрався у ситуації, вказавши на одинадцятиметрову позначку. Адже рука не була притиснута до корпуса і змінила траекторію польоту м’яча. 2:1 – Зоря здобуває вольову перемогу над Львовом.