Зоря – Олександрія. Запекла боротьба, класні сейви і жодного гола

Матч команд, які, за очікуваннями, боротимуться за бронзу цього чемпіонату, відбувся у Запоріжжі.

Луганську Зорю після фіаско у виїзному матчі з Маріуполем очікував непростий домашній поєдинок з командою-відкриттям першої половини сезону УПЛ Олександрією. Якщо команду Вернидуба лихоманить і вболівальники луганців ще чекають стабільної хорошої гри улюбленців, то Олександрія цю стабільно хорошу гру демонструє зі старту сезону. Хлопців Шарана перед матчем звітного туру від лідера УПЛ відділяли всього-навсього 6 пунктів.

Мотивацією для господарів мала б стати заява Сергія Рафаїлова. Генеральний директор Зорі сказав, що у разі невдалих результатів за підсумками місяця будуть штрафи.

Зоря – Олександрія. Останні новини перед матчем

LIVE🔥🔥🔥Сергей Рафаилов: якщо не переможемо, то оштрафую команду©Volodymyr Zverov про останні новини перед матчем FC Zorya Luhansk – ФК "Олександрія"💪

Опубліковано FootballHub Субота, 27 жовтня 2018 р.

Перший тайм центрального матчу туру виправдав очікування своєю напругою. Команди боролися на кожному клаптику поля і створювали моменти не через помилки суперника, а завдяки своїм сильним комбінаційним діям.

В Олександрії виділявся Дмитро Шастал. Півзахисник набрав прекрасну форму (забивав в останніх 3 турах) і в першому таймі матчі з Зорею намагався загострювати ситуацію біля воріт суперника. Саме Шастал мав найкращу нагоду команди Шарана до перерви. На 26 хвилині результативну серію Шасталу завадив продовжити Луїс Феліпе, який грамотно обрав позицію і відбив підступний удар по центру від гравця Олександрії.

У господарів моментів було більше, але найкращі мали Громов та Кабаєв. В обох випадках переграти Юрія Паньківа луганцям не вдалося, але моменти були дуже небезпечні. Громов отримав предачу у штрафному майданчику, одним дотиком позбавився захисника і пробивав у ближній кут – удар вийшов не сильним, що допомогло Паньківу врятувати свою команду. А під завісу першого тайму стіночку Лєднєв-Кабаєв ударом підсумовував останній – сейв голкіпера олександрійців точно втрапить до номінації на найкращий порятунок туру.

Після перерви малюнок гри не змінився. Зоря продовжила активно навантажувати м’яч до штрафного майданчика Олександрії, але  виграти боротьбу в оборонців гостей хлопцям Вернидуба не вдавалося.

Олександрія ж відповідала поодинокими, але дуже небезпечними випадами. Найгостріший відбувся на 66 хвилині, коли Полярус із гострого кута цілив під поперечку воріт Луїса Феліпе – голкіпер Зорі в ефектному стрибку м’яч відбив!

Як і в першому таймі, героєм другої половини став Юрій Паньків. Голкіпер Олександрії виручив свою команду наприкінці матчу. Спочатку воротар гостей потягнув непростий удар Майбороди з-під захисника. А менш ніж за хвилину Паньків перевершив самого себе зразка першого тайму і в ефектному стрибку потягнув гарматний удар Михайличенка в дев’ятку.

Хороше суддівство від Юрія Можаровського зіпусував останній епізод в зустрічі. Кочергін віддавав передачу на партнера, але на заваді пасу стала рука Шендрика. Юрій Можаровський дав грати, чим дуже розгнівав іншого Юрія – Вернидуба.

0:0 – Зоря та Олександрія м’ячів не забили, а це значить, що 11-очкова прірва між клубами в турнірній таблиці збереглася. Олександрія на коні!