Зоря – Олімпік: Голи залишили у Бразі чи приберегли на Лейпциг?

Зоря після звитяги в Португалії (героїчна нічия 2:2 з Брагою, що дозволила пройти далі у Лізі Європи) приймала в Запоріжжі оновлений Олімпік.

Автор: Вільям Шекспір

Донецький Олімпік майже повністю змінив свій склад з останньої зустрічі проти Зорі. 14 (!) нових футболістів у Санжара в заявці на матч проти команди Вернидуба, проте перед матчем лише 1 очко різниці між командами в турнірній таблиці.

Юрій Вернидуб вдався до мінімальної ротації. Тренер дав відпочити Сіласу та Михайличенку, які відіграли весь матч у Португалії та Луїсу Феліпе, який отримав ушкодження в битві проти Браги.

Перший гольовий момент у зустрічі створили господарі. Сильне вкидання з ауту, виграна боротьба у захисників донеччан і удар самотнього Рафаеля із меж воротарьского майданчика – прямо в руки Кринського. Ініціативу після цього захопив Олімпік, але момент все одно виник біля їхніх воріт. Знову супершанс змарнував Рафаель. Бразилець отримав вивірену передачу від Лєднєва і вдарив м’яч повз Кринського – від неминучого голу врятував Пасіч!

Єдиний шанс Олімпіка у першому таймі мав Ксьонз. Павло сам заробив і сам виконав небезпечний штрафний – м’яч пройшов трохи вище воріт. 0:0 після 45 хвилин гри.

По перерві Юрій Вернидуб вдався до змін. І 10 хвилин не дав тренер Рафаелю у другому таймі, замінивши бразильця (який знову не використав пару дуже перспективних моментів) на Кабаєва. Тренер Зорі бачив, що не вистачає свіжості, тому згодом випустив і другого джокера – Кочергіна. Чого не вистачало Олімпіку? – Не зрозуміло, але на другий тайм на поле не вийшли Балашов (абсолютно непомітний у першому таймі) і Тейшейра, якого легко “з’їдали” опорники Зорі.

Заміни покращили гру Зорі, але бодай для голу цього було замало.  Кочергін міг вирвати три пункти для луганців своїм ударом на останній хвилині компенсованого часу – м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки воріт Олімпіка.

Фінальний свисток – 0:0, луганці голи приберегли на Лейпциг.