Зоря про перемогу над Колосом і думки про ЦСКА Софія

Зоря у третьому турі УПЛ впевнено здолала новачка Вищого дивізіону Колос. Для команди з Ковалівки ця поразка стала першою у дубютному сезоні в УПЛ. А от Зоря продовжує грати на два фронти: матчі у Прем’єр-Ліги та ігри кваліфікації Ліги Європи. У четвер підопічні Віктора Скрипника зіграють ЦСКА Софія.

Головний тренер Зорі роздавав компліменти команді Руслана Костишина:

Ми ж грали не проти нуля. Ми грали з командою, яка здобула перемогу у двох перших матчах УПЛ. До того ж суперники були достойні, той таки Маріуполь, команда, яка грає в єврокубках. Ми знали, що тут нам ніхто не даруватиме перемог. Для цього треба було увійти в гру, шукати свої шанси попереду, а не просто стояти позаду, відбиватися. Оце і був наш козир! Ми добре увійшли в сезон. Так, трохи втомлені, але що робити. Перший тайм було трохи нелегко. Нам пощастило – хороший штрафний у виконанні Лєднєва. Далі ми не злякалися після 1:1, грали! А далі гол вже був закономірний, адже ми володіли ініціативою. У другому таймі ще один гол. Усе вирішив цей третій м’яч! Ми заспокоїлися, а суперник вже трохи зневірився

Воротар Зорі Микита Шевченко теж не приховував того, що грати з новачком УПЛ було не так просто:

Наскілька важки грати проти вже не першолігового суперника? Складно звичайно! Ми бачили, як вони грали з Чорноморцем. Колос був лідером Першої Ліги. До того ж Колос виграв два матчі у, відверто кажучи, неслабких суперників. Ми знали, що нас чекає. Початок матчу показав, що цей суперник може вколоти і принести сюрпризи. Та і невеличка втома була.

Я не скажу, що Колос понісся. Більше ми віддавали ініціативу, помилялися в простих моментах. Поки звикли до поля: на розминці воно було вологе, а потім вийшли на перший тайм – сухе, вода пішла. Поки звикли. Перший тайм був валідольний, зараз піду пити валер’янку.

Я думаю, команда хороша, з чудовими гравцями і  тренером. У них є майбутнє, мені здається

Віталій Вернидуб визнав, що команда відчувала деяку втому після матчу у кваліфікації Ліги Європи із ЦСКА Софія:

Колос – хороша, непогана команда, достатньо молода, грає у симпатичний футбол. Нам було дещо складно увійти у ритм гри. Буквально два дні тому ми грали дуже складний матч. Ще й поле було не найкращої якості. Висока трава була, суха, м’яч погано ходив. Нам не вдавалося контролювати гру, перші 20-25 хвилин Колос нас притиснув. Дяка Богові, що хлопці включилися у середині першого тайму і здобули складну, але потрібну перемогу.

Проблеми при стандартах? Зараз стандарти – це потужна зброя! Працюємо над стандартами, намагаємося не припускатися помилок. Тільки третя гра в чемпіонаті, думаю, далі буде краще

Віктор Скрипник розповів про стан здоров’я Артема Громова та напружений графік:

Графік складний, звичайно. Вдасться футболістам відновитися чи ні, то вже покаже час. Але ми тасуємо, от із Колосом випустили двох нових нападників. Вони чудово провели гру, два м’ячі забили. Русин взагалі ще й передачу віддав у порожні ворота. Це нам і треба, щоб була конкуренція, щоб люди відпочивали. Також мені подобається наш півзахист, який вже знає, що робити в тих чи інших ситуаціях. У нас вже за чотири дні знову гра. Хлопці зараз тішаться результатами. Ще більше їх тішить, що у них післязавтра вихідний.

Громов? Ми були у від’їзді. Кажуть, що лікують. Сподіваємося, що після приїзду, він повернеться до загальної групи.

Нам треба кожної гри доводити, що ми фаворити, не тільки на папері, а й на полі. Це  найскладніше! Коли у тебе в голові – я фаворит, то це треба довести, а то ця думка так і залишиться тільки в голові. Це ми і робили, бігли, терпіли, атакували і перемогли!