Зоря – Шкендія. Розгром чемпіона

Луганська Зоря провела перший спаринг на словенському зборі. Суперник – Шкендія, чинний чемпіон з Північної Македонії.

Це був уже третій матч Віктора Скрипника на чолі Зорі. Перші два луганці зіграли у Запоріжжі: зі Скоруком (2:0) та СК Дніпром (1:1)

⬛️⬜️ Стартовый состав нашей команды: #зоря #зорялуганськ #zorya #zoryaluhansk

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Jul 1, 2019 at 7:53am PDT

Перший тайм цим складом луганці провели досить потужно. Зорі дуже гарно вдавалися виходи з оборони в атаку, але на підступах до штрафного майданчика футболісти загравалися і до реальної гостроти доходило рідко. Спроби обіграти опонентів один в один завершувалися невдачею.

На старті Лєднєв, що грав під фактичними форвардами Громовим та Кабаєвим, створив гостру нагоду одним вертикальним пасом, але ніхто з партнерів передачу не прочитав.

Згодом знову Лєднєв перехопив, розвинув атаку, Хомченовський вийшов на ударну позицію, але не влучив у площину воріт. Помилка Чеберка в обороні під час передачі на Лєднєва дала гравцям Шкендії можливість пробити з-за меж штрафного майданчика низом. Неточно.

На 14-тій хвилині стрімка контратака Зорі, яких було немало, завершилася пасом Лєднєва на Громова, але Артем не влучив як слід по м’ячу. Загалом, Зоря порадувала варіативністю спроб в атаці: вертикальні закидання Вернидуба, атаки обома флангами і через центр. У середині тайму Хомченовський і Громов вибороли м’яч у центрі, Тимчик отримав і відпасував з правого флангу під удар на Лєднєва. Богдана збили з ніг, але м’яч продовжив свій рух і його у торкання по воротах запустив Кочергін, що набігав. Зробив це швидко і точно – 1:0 на 19-тій хвилині.

Лише під кінець першого відрізка матчу ледь не прилетіло у відповідь. Луганці залишили гравця Шкендії по центру самого, він пробив, і м’яч після рикошету пролетів у сантиметрах від правої від Шевченка стійки.

Гол не счёту Кочергина на 29 мин. #зоря #зорялуганськ #zorya #zoryaluhansk

Гра поновилася після 10-ти хвилинного перепочинку.

На 66-тій хвилині Зорю врятувала поперечка після дещо сумбурної атаки Шкендії і спроби вдарити зовнішнім боком стопи. Махарадзе, що вийшов на другий тайм, відзначився ефектним сейвом на 70-тій хвилині – дістав м’яч з-під поперечки після удару Ібраїмі. За мить цей же нападник дуже небезпечно пробивав після розіграшу кутового, але, на щастя, вище воріт.

Громов мав ставити крапку у матчі на 77-ій хвилині, коли Лєднєв вивів його сам на сам із воротарем у стрімкій контратаці. Але Артем примудрився влучити у стійку, пробиваючи на виконання обвідним ударом. А Будківський, що вийшов замість Кабаєва, підхопити м’яч після відскоку не зумів.

Масований штурм Зорі на останніх хвилинах призвів до кутового. І стандарт у виконанні Микити Каменюки виявився результативним (на противагу попереднім досить беззубим спробам). Навіс головою замкнув Єгор Шалфеєв – 2:0 на 90-тій хвилині.

А вже в наступній атаці Громов зумів реалізувати свій другий вихід сам на сам ударом лівою. Отож, 3:0 – перша впевнена перемога на старті тренувального збору у Словенії.

Справедливая победа «Зари» над «Шкендией» Луганская «Заря» провела первый контрольный матч на учебно-тренировочных сборах в Словении. Соперник сразу был не из легких – чемпион Северной Македонии футбольный клуб «Шкендия». В нынешнем сезоне они попробуют свои силы в квалификации к Лиге Чемпионов, поэтому матч ожидался непростой. К тому же у нашей команды период серьезных нагрузок и главная цель – хорошо подготовиться к предстоящим играм Лиги Европы и чемпионата страны. А вот «Шкендия» постепенно завершает подготовку, ведь уже 10-го июля им предстоит провести первый поединок первого квалифай раунда Лиги Чемпионов против эстонского клуба «Нымме Калью». Но хватит уже о сопернике. Давайте о нас. А состав нашей команды на предстоящую встречу Виктор Скрипник выставил следующий: Никита Шевченко, Виталий Вернидуб, Евгений Чеберко, Александр Тымчик, Владислав Емец, Леван Арвеладзе, Дмитрий Хомченовский, Владислав Кочергин, Богдан Леднев, Владислав Кабаев, Артём Громов. Старт поединка был за нами. Уже в стартовые 5 минут мы дважды атаковали ворота соперника. Сначала пробивал Богдан Леднев – не опасно. А вот затем классный удар наносил Дмитрий Хомченовский – немного неточно. «Шкендия» ответила ударом издали – мяч прошел рядом со штангой, но Никита Шевченко ситуацию контролировал. На 19-й минуте луганчане забили свой первый мяч на нынешних сборах. Владислав Кабаев решился на удар метров с 20-ти и не прогадал – мяч попал в угол ворот оппонента – 1:0! Спустя пару минут Александр Тымчик, выйдя один на один с голкипером, должен был увеличивать разрыв в счете, но забить не сумел. В целом же, в первые 45 минут моменты были как у одних, так и у других ворот, но мы были опаснее в атаке и забили справедливый гол. Дебют второй половины встречи, как и стартовый отрезок матча, выдался за нами. Мы больше владели инициативой, больше контролировали мяч и большую часть времени проводили у ворот «Шкендии». Вспомнить можно неплохой удар со штрафного в исполнении Богдана Леднева – сильно и точно, но голкипер справился. Полную версию читайте на нашем сайте#fczl#zorya#zoryaluhansk

Наступний матч підопічні Скрипника проведуть 4 липня проти хорватського Хайдука.