Зоря стрибає через гори. Карпати продовжують занурення

Після невдачі з Олександрією Зоря мала намір повернутися на переможний шлях.

Перший тайм матчу у Запоріжжі можна сміливо називати таймом втрачених можливостей. Карпати, а особливо Зоря, змарнували чимало моментів у перші 45 хвилин. Найбільше “відзначилися” Бойчук і Лєднєв. Гравець львівського клубу міг втілити в гол класну контратаку гостей. Нападник пробіг з центра поля до штрафного майданчика, обіграв Абу Ханну, і пробив – м’яч від поперечки полетів вище воріт Зорі.

Трохи раніше ще більшого фіаско зазнав Богдан Лєднєв. Молодий півзахисник луганців отримав класний пас від Михайличенка, обіграв голкіпера львів’ян Кудрика і не влучив по порожніх воротах Карпат!

Частково виправився Лєднєв на початку другого тайму. На 55 хвилині точний навіс на голову Віталію Вернидубу дозволив Зорі відкрити рахунок. Центральний захисник команди Скрипника голом відсвяткував свій 200 матч в УПЛ – 1:0.

Фото ФК Зоря Луганськ

Гол Зорі повністю вимкнув Карпати з гри. Якщо у першій половині львів’яни намагалися організувати щось небезпечне біля воріт Шевченка, то після пропущеного м’яча моменти з’являлися лише біля воріт Кудрика.

Логічне завершення ігрової переваги господарів поля – гол Назарія Русина. Хомченовський розрізним пасом знайшов Кочергіна, який не став пробивати сам із меж штрафного майданчика, а покотив на дальню стійку на свого нападника. Русин на межі офсайду втримався (арбітр не зафіксував положення поза грою) і поцілив вже у порожній кут воріт Кудрика – 2:0.

Зоря до матчу Динамо виходить на другу сходинку турнірної таблиці Прем’єр-Ліги.