Зоря стримує Супрягу, але Булеца асистує. Перший серйозний іспит для Дніпро-1

До Зорі, яка успішно розпочала сезон перемогами в Лізі Європи та УПЛ, завітав амбітний новачок Дніпро-1.

У Запоріжжі увесь день дощило, тому вболівальники боялися, що матч може не відбутися. На щастя фанатів українського футболу поле на Славутич Арені прекрасно впоралося з великою кількістю вологи.

Луганці з перших хвилин заволоділи ініціативою, але першого справді небезпечного моменту вболівальникам довелося чекати майже 20 хвилин. Громов на фланзі обійшов захисника, змістився у штрафний майданчик і прострілив на лінію воротарського – Будківський своїм ударом злякав лише птахів, які літали високо над воротами Кліщука.

Дніпро-1 відповіло спробами щось організувати від Булеци і Супряги. Але непогана комбінація молодих гравців завершилася без удару.

Час гостей прийшов у компенсовані арбітром до першого тайму хвилини. Булеца навісив з кутового на дальню стійку воріт Зорі, де Когут без проблем переграв Чеберка і потужно пробив головою – Шевченко врятувати Зорю не зумів, 0:1.

Команда Скрипника вперше в сезоні пішла на перерву, не виграючи.

Початок другого тайму. Громова збили в сантиметрах від лінії штрафного майданчика дніпрян. Юрченко взявся виконувати стандарт – вище воріт.

Зоря притисла дебютантів УПЛ і свого досягла. На 69 хвилині затяжна атака луганців завершилася сильним ударом в ближній кут від Кочергіна. Кліщук не встиг зреагувати на постріл півзахисника Зорі – 1:1.

Дніпро-1 став в глуху оборону з розрахунком лише на реактивну контратаку за участі Назаренка і Супряги. Ці двоє ледь не організували гол на 86 хвилині, але після скидання Супряги Назаренко пробив просто в руки Шевченку.

Зоря намагалася атакувати, але нічого небезпечного біля воріт Кліщука підопічним Скрипника створити так і не вдалося. 1:1. Перша нічия в сезоні для команд УПЛ!