Домашня сторінка Актуально Зоря суне Динамо на четверте місце. Команда Скрипника долає Колос на шляху до Ліги Чемпіонів

0 читачів онлайн
0
4,071

Луганський клуб продовжує боротися за омріяну другу сходинку.

Героєм першої половини виїзного матчу Зорі з Колосом став Владислав Кочергін. Півзахисник гостей до перерви оформив дубль, створивши для своєї команди комфортну перевагу.

Відкрила рахунок Зоря на 9 хвилині, коли Кочергін, скориставшись класним пасом за спини захисникам Колоса від Юрченка, проштовхнув м’яч повз Волинця – 0:1.

Підопічні Скрипника продовжили тиснути на ворота суперника, але свій другий м’яч Зоря забила не в позиційній атаці, а на контргрі. Михайличенко відібрав м’яч на своїй половині поля, відпасував на Кочергіна, який обігрався з Кабаєвим і пробив у ближній кут воріт Колоса з близької відстані – 0:2 перед самим свистком на перерву.

Фото ФК Зоря Луганськ

Друга половина розпочалася з обміну небезпечними моментами. За Зорю міг відзначатися Лєднєв, але господарів врятував Волинець. А за Колос мав забивати після удару Морозка – стійка врятувала луганчан.

Під завершення гри телеглядачів розважив Максим Луньов, який міг забивати у порожні ворота Волинця, але затягнув з ударом і в підсумку змарнував нагоду.

Зоря перемагає і, щонайменше до завершення матчів Десни і Динамо, підіймається на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Розв’язка в Першій лізі. Хто виходить в УПЛ?