Зоря – Верес. Бронза на відстані витягнутої руки

Два різні тайми продемонстрували як завжди непримиренні Зоря та Верес.

Майже літня погода в Запоріжжі давала надію на хороший футбол між командами Юрія Вернидуба й Андрія Демченка. На жаль, очікування виправдалися лише по перерві. В першому таймі жодного гострого моменту біля воріт! Єдине, що кинулося в очі – небезпечна гра Сватка проти Сезара.

По перерві гра пішла веселіше. Посприяло такому розвитку швидке вилучення гравця Вереса. Володимир Адамюк не встиг за прудконогим Громовим і сфолив – пряма червона картка від арбтіра, адже Артем виходив віч-на-віч з голкіпером гостей.

Майже увесь другий тайм був у розпорядженні Зорі, щоб дотиснути Верес і моменти посипалися один за одним. Караваєв пробивав після хитрого розіграшу стандарту, але відправив м’яч вище воріт. Тиск господарів швидко приніс результат. Фаупала віддав чудову передачу на хід Юрі між двох центральних захисників, бразилець випередив опонентів, перекинув через Бандуру, який вийшов на перехоплення, і забив коліном вже у порожні ворота.

Зоря не збиралася скидати обертів і створювала гольові нагоди одну за одною. Громов, Юрі, Луньов, Харатін – всі вони мали прекрасні моменти, щоб подвоїти перевагу луганців і поберегти нерви головного тренера Юрія Вернидуба, але не реалізували шанси (багато рятував Бандура).

Рівняни на останніх хвилинах шукали щастя на стандартах біля воріт Луніна. Одного разу на удар-закидання метрів із 25 наважився Сімінін – м’яч з-під поперечки дивом дістав Лунін… Не здивуємося, якщо за цю віддану ініціативу під кінець гри тренер гравців Зорі по голові не погладить.

Зоря нервово і навіть невпевнено перемагає. Верес же продовжує невдалу серію, вже із новим керманичем.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також