Зоря – Ворскла. Полтава бронзовіє

Зоря – Ворскла – ще одна окраса цього туру. Матч, який за вивіскою поступається протистоянню Шахтаря та Динамо. Хоч номінально фаворитом гри Була Зоря, гості дуже комфортно себе почували на чужому полі. Той факт, що команда Вернидуба не завдала жодногно удару в площину воріт суперника має про все говорити. Щоправда не можна не згадати постріли Сіваса і Громова. Сталь всерйоз потурбувала Луніна аж наприкінці тайму. Андрій впорався з ударом суперника.

FC Zorya Luhansk вдома не витримує натиску ВорсклиГол Чеснакова після стандарту стає нокдауном для луганців🥊 Встигнуть отямитися?

Опубліковано FootballHub 15 квітня 2018 р.

В другому таймі Зоря була не схожа сама на себе. Зазвичай луганчани додавали по перерві і чимало матчів врятували цього сезону саме за рахунок характеру. Однак Ворскла здивувала. Чеснаков з передачі Шарпара не залишив шансів Луніну. Зоря після пропущеного голу ринулась в атаку. Навіть В’ячеслав Чечер став агресивніше грати на перехоплення, та одразу завантажувати м’яч вперед.

Кулач вдруге змушує капітулювати FC Zorya Luhansk…Сім матчів Зоря не програвала Ворсклі. І ось серія перервалася👇

Та за всіма канонами драматургії гості провели контратаку. Пердута прорвався правим флангом і викотив просто під удар Кулачу – 0:2. Надалі господарі продовжували нагнітати. Найреальніший шанс забити втратив Юрі. Бразилець з лінії штрафного майданчика не зміг переграти Шуста. Останнє гольове слово сказав Сергійчук вже у компенсований час. Нападник на швидкості переграв Луніна і забив у порожні ворота.

Зоря зазнала розгромної поразки від прямого конкурента в боротьбі за третє місце. Відтак Ворскла збільшує свою перевагу над луганчанами до 7 очок.