Зоря впіймала одеську хвилю

Порожній стадіон Чорноморця за хвилину до стартового свистка викликав депресію, а господарям ще треба було зіграти з Зорею.

Обидві команди на тижні провели свої кубкові поєдинки – з різним успіхом. Чорноморець вилетів від Ворскли, а Зоря у драматичному поєдинку вибила Десну. Здавалося, що може бути кращим для повернення на переможну стежку, як не домашній матч проти хорошої команди. Але керівництво одеситів не шукає легких шляхів, тому клуб сам себе (!) позбавив уболівальників, пояснивши закриті трибуни стадіону Чорноморець “неможливістю гарантувати безпеку учасникам матчу” – і сміх, і гріх.

У складі господарів поля, як і в матчі з Карпатами, активністю виділявся Чорній. Вся гострота біля воріт Зорі виникала після дій півзахисника Чорноморця. Першу спробу Чорнія відзначитися Луїс Феліпе нівелював, відбивши м’яч після удару одесита. Чорній мав ще одну спробув, але, красиво розібравшись із двома опонентами, у ворота не влучив.

Між моментами Чорнія Зоря встигла відповісти шансами Майбороди і голом Тимчика. Якщо молодому нападнику не вистачило влучності, то правий захсиник свою нагоду згаяти не мав права. Луганці майстерно розіграли штрафний. Вишукана передача Сіласа на дальню стійку знайшла абсолютно не прикритого Вернидуба. Захисник Зорі не пробив, а скинув далі на партнера – Тимчик із декількох метрів триходівку реалізував – 0:1.

Після перерви на полі домінувала Зоря. Сваток мав подвоювати перевагу гостей, але з декількох метрів захисник луганців у ворота не влучив.

Сумувати підопічним Вернидуба довелося не довго. На 66 хвилині Майборода подякував тренеру за довіру голом. Нападник із першої спроби не зумів переграти Литовченка, проте добиванні шансів у голкіпера не було – 0:2!

Ознаки футбольного життя у грі Чорноморця у другому таймі виявлені не були (хіба що супершанс Міщенка, який із 10 метрів відправив м’яч вище воріт). Зоря ж продовжувала розривати захист команди Червенкова. Караваєв теж залишив автограф у воротах одеської команди, скориставшись позиційною помилкою захисників і чудовим скиданням Харатіна – 0:3!

Зоря могла забити й більше, але Чорноморцю і того вистачило. Легка перемога команди Вернидуба в Одесі.